Son buluşmalarımız !!!

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Selam beyler.. Keyifler nasıl :)

Bu son buluşmalarımız malesef 4 Mayıs da fethiye'ye iş amaçlı yerleşiyorum. Uzun yolculuk yapan yolu düşün olursa her zaman beklerim... Gitmeden son bi kaç kez buluşma ayarlayalım hepinizi göreyim şöyle :D

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Erhanım karar verdin he :( kardeşim herşeyin hayırlısı olsun senin için. Bir bakarsın bir gün kardeş bende geliyorum derim :)

En zor zamanlarımsa saatlerce benim yanımda yada telefonda oldun. Ama diyorum sürekli bazı şeyler kötü olsada kardeş, abi kazandım...

Yavru seni yanlız bırakmam. Sen yerleş bir, bir buçuk aya tatile geliyorum ;)

En kısa zamanda şu motorunu alda çıkalım sağa sola;)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
@İsmail

Aynen abi verdim kararımı umarım yanlış yapmıyorumdur... Çünkü geride baya bir şeyler bırakıp gidiyorum inşallah allah utandırmaz... Gel abi ne zaman istersen her zaman beklerim. Hatta toplanıp gelin ;) Güzel sözlerin ve düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim abi...

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
yok yok ben de emekliliğe biraz yatırım yapayım dediydim ama kısmet olmadı. bence insanı da gayet sıcak kanlı. korkacak birşey yok. yalnız turizm ile uğraşanlar herşeye para gözüyle bakabilir, o heryerde var ama yerlisi iyidir.

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@Erhan Başımoğlu
Erhan'ım hayırlı olsun kardeşim. Allah utandırmasın. Korkmana gerek yok. Olmazsa dönersin, burada seni bekleyen bir sürü abilerin, kardeşlerin ve komşuların ( :D ) olacaktır.

Yer
ÜMRANİYE, İSTANBUL
Erhan hayırlı olsun kardeşim. Fethiyeliler sıcakkanlı iyi insanlardır. Tabii ki aralarında çürükleri çıkacaktır. Biz seni sevdik eminim orada da kendini çok sevdireceksindir gönlün kafan rahat olsun. Hem Fethiye güzel memleket toplaşıp seni ziyarete geliriz gezi için mazeretimiz olursun ;) Allah utandırmasın.

Yukarı