son nokta

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
benim hayalimdeki son nokta bir goldwing olabilir çok ihtişamlı ve cüsseli olmasıyla beraber konforuyla dünya turu bile atılır , ama henüz erken tabii benim için :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Bu işin sonu kesinlikle yok. Sen seçersin ardından yeni bir teknoloji ve yeni modeller

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
benimiçinde goldwing sonnokta olebilir ama aradakilerd daha önemli aslında çünkü onları daha doyuma ulaşmadıgınziçinçokdaha zevalarak kullnırız sonnokta demek hevesin zevkin adrenalinin bitmesede minimum olması demek birazda yanılıyormuyum
meselaben endrudan alacagım zevki gollwink ten alacagımı zannetmiyorum

bu işin son noktası kara toprak.ben şahsım adına motorun eskisi yenisi olmaz.bin tecrübe et vede kullan.kulaktan dolma şeylerle olmuyor.paran varsa mesele değil babamatikçilere diyorum,bu para sıkıntısında tercihler belli,parana göre motor.hangi motor için kötü diyebiliyoruz hepsinin ayrı dinamiği,teknolojisi ve kullanım rahatlığı var. motorun bakımsızı eskidir.sağlıklı günler.

Yer
istanbul/bahçelievler
@metin.ulucan

metin abi :)bu gece miraç kandili dua et Allah a bir tane de sana nasip olur.olduğunda bir turda bana attırırsın herhalde

Yer
Erenkoy, Istanbul
Herkesin çeşitli hayalleri ve hedefleri var. Kesinlikle benim için de son nokta ve hayalim. Mutlaka bir gün ulaşacağım. İnanılmaz keyifli ve konforlu bir makina.

Yukarı Alt