Sonunda:d motosikletim ve full ekipmanlarım

Yer
İzmir
Sonunda motosikletim 2013 suziki inazumayı ve full ekipmanımı dizdim.
Motosiklet ve full ekipmanları 2.5 saat içinde alarak resmen kendimi aştım:D
Çok hızlı bir şekilde ekipman dizmen zorunda kaldım.Umarım sağlıklı
kararlar vermişimdir.Aldığım ekipmanlar aşağıda.resimler de 0 paketlerinde en kısa zamanda gelecek:D

Kask: Shoie XR 1100 Tangent
www.motoworld.com.ph/images/2012_shoei/xr_tangent

Mont: Dainese G.Air Frame Tex
cdn4.fast-serve.net/cdn/mcentral/Dainese-Air-Frame-Tex-Black-Princess-Blue_700_600_3LMLG

Pantolon: Dainese P.New Drake Air Tex://cdn1.fast-serve.net/cdn/dainese/Dainese-P-New-Drake-Air-Tex-Black_700_600_3NLTG']
cdn1.fast-serve.net/cdn/dainese/Dainese-P-New-Drake-Air-Tex-Black_700_600_3NLTG

Çizme : Dainese - TRQ-TOUR GORETEX
www.dainese.com/media/catalog/product/cache/206/front_image/520x560/8a02aedcaf38ad3a98187ab0a1dede95/1/7/1795155_001_F_S.png

Yazlık Balaklava

Eldiven : Dainese Carbon Cover ST
images1.revzilla.com/product_images/0043/1508/dainese_carbon_cover_st_gloves_black_white_black_zoom

Sadece Sırt/Böbrek vs korumaları eksik onları da en kısa zamanda alacağım.

Yer
İzmir
@İsmail Elmas

Teşekkürler ismail genelde mototaş la mototal dan aldım.hepsi biryerde olunca hızlı oldu.sadece sırt (göğüs) vs koruma almadım.Fiyatlar çok ucuk olabiliyor ve cok farklı şeyler var
O fiyatlara göre o korumayı sağlıyor mu biraz daha bakınayım diye erteledim onu.:)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Onları bende almadım. Şimdilik bi know sırt korumam var. Bel korumamıda arkadaş hediye etti Dainese'den :) Motor hediyesiymiş :)

Yer
İzmir
@Berkay Ömür

:D Evet biraz tuttu ekipmanlar ama içim daha rahat oluyor böyle.
Hepsini giyip bikez aynada bakmıştım her motora başlayan hevesli heyecanlı tip gibi de
uzaylı gibi oluyor insan.hele kafada ufo gibi bir kaskla:D

Yer
İzmir
Bu arada izmir içinde yukarıda yazdığım full ekipmanlarla kullanıyorum motosikletimi her daim.Öyle cehennem sıcağı da olmuyor.Bu ekipman işine sıcak sıcak diye antipati nedir anlayamadım.ben hiç bir zaman o kadar da bunalmadım.hatta serin bile oluyor giderken vs.Bence şu işte sıcak oluyor konforlu değil vs işlerini bir kenara bırakmak lazım.Ha tüm gün uzaylı gibi davranışlarla, ne gerek var bu kadar şeye, bi mont kask yeter lerle uğraşmak zorunda kalıyorum o ayrı(ilk başlarda uzun uzun açıklıyordum ondan da yoruldum artık açıklama yapmıyorum) bir de çalıştığım yer şirket ortamı.Kıyafetlerimi koyuyorum sırt çantama gelince gidip üstümü değiştiriyorum.Ekipmana bence sıkıntı olarak bakmamak lazım.ki bana gayet keyifli geliyor ekipmanla uğraşmak:))İllaki bir gün düşeceğini bildiğin halde hazırlıksız dolaşmak bence çok akıl karı değil:D katılmayan varsa bunlara konusalım.Ha bir de trafikte full ekipman ve adam gibi motosikelt kullanınca (sinyal,şerit,gürültü taciz vs) sürücüler de daha dikkatli ve saygılı oluyor sanki.bence her açıdan avantajımıza:d

Yukarı