Sudabatmayanadam giness rekorlar kitabina girmeki istiyor

Halit Batmaz

Kıdemli Üye
arkadaşlar tüm motosiklet forum üye arkadaşlar adına ginesse girmek istiyorum bu konuda sizlerin maddi vemanevi desteğinizi bekliyorum lütfen beni destekleyenlerden birer mesaj bekliyorum hakan;da video çekimim var en kısa zamanda sitemizde yayınlayacak bu konuda beni yanlız bırakmayacagıza inanıp herkese peşin teşekkür ediyor mesajlarınızı bekliyorum

Yer
Kadıköy/İstanbul
Sevgili Halit Abicim biz hep senin yanındayız ve yanında da olacağız. Umarım bir gün seni de giness rekorlar da görürüz ve seninle gurur duyarız

Yer
Istanbul
Rekor denemesinin konusu ne olacak?
tabiki olabildigimiz her konuda destek oluruz ama şahsen boğaz köprüsünden aşagıya 1000 motorla aynı anda atlama rekor denemesine katılılamayacagımı üzülerek bildirmek isterim :)
(benim makina tuzlu suyu sevmiyo sevse onada katılırım gerçi ama :) )

Halit Batmaz

Kıdemli Üye
@FaikS

rekorun nasıl olacagını yazmışsın örnek boyumu geçen denizde veya tatlı su havuzunda bacak bacak üstüne atıp çay kahve meşrubat veya yemek yiyeceğim diyeceksinki kaç saat duracaksın örnegin sen bir koltukta kaç saat oturup durursan bende suda okadar istersem duruyorum sınır yok istersen ayakta çivileme duruyum hiç kıpırdamadan istersen otutarak duruyum hatta istesen iki ayagımı ikielimle arkadan tutup dururum istersen suda yürürüm istersen yüz üstü hareketsiz dururum istersen iki ayagımı ikielimi arkadan bağlasanda çivileme ayakta dururum bu kadr bilgilendirmem yeterli sanırım var mı başka sorun onuda yanıtlarım

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Abi sonuna kadar destekçiniz, gurur duyarız böyle bi başarı ile. Vidyoyu görelim heyecan yaptım :)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Ben videosunu gördüm gerçekten çok ilginç. Doğa üstü bişey. Hadi hep beraber şu rekoru kırdıralım MF ailesi olarak tarihe geçelim arkadaşlar.

Halit Batmaz

Kıdemli Üye
@Erol_Demirtas

senin bu mesajına bence bir teşekküür az olacagı için yazıyla 1000 teşekkürler

Halit Batmaz

Kıdemli Üye
M.F sitesi arkadaşların büyük bölümü niçin yok giness rekorlar için beni yanlız bırakıyorsunuz neden?

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
sudabatmayan abim burda elimizden sadece sana bol şans ve başarılar dilemek gelir onuda esirgermiyiz senden hiç :)

Halit Batmaz

Kıdemli Üye
@Recep

sagol recep kardeş bu kadar az destekle bu gidişte moto forum üyeleri beni batıracak beni ginese taşıyacaklarına bu gidişte suya batırıp bogacaklar durum öyle gösteriyor

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
@sudabatmayanadam

abicim ben inanıyorum ki mf ailesinin fertleri seni batırmayacak bilakis seni ginesste suyun üstünün üstünde tutacaklar buradan bende sesleniyorum haydi arkadaşlar sudabatmayan abimize destek verelim hepberaber forum üyeleri neredesiniz hadi artık bi gayret

Yukarı Alt