süperbike kaza kenan sofuoğlu

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
:( beyler İtalyada yapılan dünya şampiyonasını izliyordum kenan sofuoğlu daha yarışın startında birbaşka sürücünün çarpmasıyla kaza yaptı umarım birşeyi yoktur(canım sıkıldı abi ya).daha yeni canlı kaza.21eylül saat:16 40 da.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
:( beyler İtalyada yapılan dünya şampiyonasını izliyordum kenan sofuoğlu daha yarışın startında birbaşka sürücünün çarpmasıyla kaza yaptı umarım birşeyi yoktur(canım sıkıldı abi ya).daha yeni canlı kaza.21eylül saat:16 40 da.
İnşallah yoktur birşeyi bi haber alan olursa yazsın lütfen.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
nette aramadığıkm yer kalmadı ama hiçbir yerde bişey bulamadım
kenan 1. olunca iyiydi!! şimdi hiçbir gazete sayfası habere yer vermemiş.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
bende aradım biraz ama malasef bulamadım yarınki sabah haberlerini bekliyorum inş birşeyi yoktur çok talihsiz bir kazaydı ,abisinide geçenlerde kaybetti Allah ailesine sabır vesin kenanada güç.

http://motohaber.com/images/stories/haberler100/177%20Kenan%20Korfez/7korfez23.jpg

Çok geçmiş olsun Kenan kardeşimize, sağlam ayağa kalkıp yürüdü hafif topallıyordu uamrım ciddi birşeyi yoktur. TRT2 canlı yayında seryettim yarışı, üzücü bir kaza oldu oda bizim Kenan'ı buldu okadar motor arasında neyse tekrar geçmiş olsun diyorum.:(

oguzhan

Kıdemli Üye
Yer
istanbul-tuzla
bende canlı izledim şampiyonayı. çok ciddi bi kaza olmasına rağmen kenanın düşüşü gayet iyiydi dedi spiker yani yumuşak bi düşüş yapmış ve ciddi bişiyi yokmuş...

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Bi o kaldı sofuoğullarından!İnşallah bişeyi yoktur.Bildiğiniz gibi en büyük abisine mağazalarının önünde yaya iken otomobil çarptı.Düğer abisinide daha yeni kaybettik antremanda.İnşl. Kenan'ıda kaybetmeyiz...

bende bu sabah takvim gazetesinden okudum şoook oldum ağbi yaa ben tam bi kenan fanatiğim yani çok üzüldüm ama bi şey olmaz inşallah umarız motorcuların duası onunla olsun diyorum.evet artık gazeteler yazmıyor artık hep bekliyoruz haberlerini orda...

Yukarı