Sürüş Eğitimleri Tavsiyeleriniz.

İstanbulda,Güvenli Sürüş Eğitimi ve Hakimiyet Eğitimi alabileceğim yerler için tavsiyeleriniz nelerdir?

ART Moto Akademi'nin istanbulda eğitimleri varmıdır?Gis akademi,honda sürüş okulu için düşünceleriniz nelerdir.
Ben özellikle uzun süre scooter kullanmayı düşünüyorum.Ancak buralarda çoğunlukla vitesli motor için eğitimler,benim için sıkıntı olabilecek bir durum olurmu,sürüş açısından.
Bu konularda tavsiyeleriniz nelerdir?

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Favori duyduklarım.

1- rahmi Barutçu
2- BMW rider academy
3- Honda
4- Uğur Ertekin

Uğur Hoca bildiğim piyasanın en iyisidir. Ben Rahmi hocadan eğitimlerimi aldım. Anak özellikle viraj teknikleri konusunda Hondaya ileride gideceğim.

Eğer bütçe konusunda sıkıntı yaşarsanzı OMM nin eğitimlerini takip edin derim

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
İstanbulda,Güvenli Sürüş Eğitimi ve Hakimiyet Eğitimi alabileceğim yerler için tavsiyeleriniz nelerdir?

ART Moto Akademi'nin istanbulda eğitimleri varmıdır?Gis akademi,honda sürüş okulu için düşünceleriniz nelerdir.
Ben özellikle uzun süre scooter kullanmayı düşünüyorum.Ancak buralarda çoğunlukla vitesli motor için eğitimler,benim için sıkıntı olabilecek bir durum olurmu,sürüş açısından.
Bu konularda tavsiyeleriniz nelerdir?
İstanbulda iseniz Rahmi Barutçuya gidin.Selamlarımı iletin size gereken kolaylıkları sunacaktır.
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
dan iletişime geçebilirsiniz.

Yukarı