Suzuki hayabusa turbo 390 hm/h

[GVIDEO]http://video.google.com/videoplay?docid=-3011952499425087157&ei=SvcYSs-jFZfS2gK_vrG3Dg&q=suzuki+hayabusa+turbo[/GVIDEO]

serkan thundercat

Forum Bağımlısı
ne yapalım şimdi bu zatı tebrik mi edelim.Ses hızına yaklaşmış ve ani bir şey olsa eşşhedüü derken adam atomlarına ayrılır bu hızda
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs017.snc1/4226_83072633045_807193045_1689746_924825_n.jpg

abi ses hızına daha 3 kat lazım... :D ve sanırım bu makinalara binenleri değil üretenleri tebrik edelim..;)

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Arkadaşlar yani burda makinenin ivmelenmesini seyredin tekere kalkerken ve inerken rüzgardan falan etkilenmediğini aerodinamik yapının güzelliğini hissedin pilotajı seyredin...
Yok ne yapalım şimdi tebrikmi edelim ,yok 390 olmadı kapa biliyorsanız görüntüden bişeyler kapın yapmayacaksanız tehhlikeli buluyorsanız yapmayın...
Tamam riskli ve tehlikeli bir durum ama bir kaç defa kullandım hayabusa 300 nezaman geçtiniz fark edilmiyorsunuz ve o süratte bile kendinizi güvende hissedebilecek kadar bir sürüş ve kontrol rahatlığı var bu durumda kullanan kişi hatalımı yoksa motosiklet keyfinimi yaşıyor

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
adam motoru yapmış ve hakkınıda veriyor. kimse kimseye bunu zorla yaptırmıyor
bana bir gün biri gelipte ''hadi bakalım bu motora binip 500 yapıcaksın
bu bir emirdir'' demedi(deseler fena olmaz aslında).
bu tip olaylarda ben hep şu soruyu sorarım ''bu yapılandan daha iyisinimi
yopıyorsunki eleştirebiliyorsun'';)

serkan thundercat

Forum Bağımlısı
Arkadaşlar yani burda makinenin ivmelenmesini seyredin tekere kalkerken ve inerken rüzgardan falan etkilenmediğini aerodinamik yapının güzelliğini hissedin pilotajı seyredin...
Yok ne yapalım şimdi tebrikmi edelim ,yok 390 olmadı kapa biliyorsanız görüntüden bişeyler kapın yapmayacaksanız tehhlikeli buluyorsanız yapmayın...
Tamam riskli ve tehlikeli bir durum ama bir kaç defa kullandım hayabusa 300 nezaman geçtiniz fark edilmiyorsunuz ve o süratte bile kendinizi güvende hissedebilecek kadar bir sürüş ve kontrol rahatlığı var bu durumda kullanan kişi hatalımı yoksa motosiklet keyfinimi yaşıyor
adam motoru yapmış ve hakkınıda veriyor. kimse kimseye bunu zorla yaptırmıyor
bana bir gün biri gelipte ''hadi bakalım bu motora binip 500 yapıcaksın
bu bir emirdir'' demedi(deseler fena olmaz aslında).
bu tip olaylarda ben hep şu soruyu sorarım ''bu yapılandan daha iyisinimi
yopıyorsunki eleştirebiliyorsun'';)
katılıyorum.. müsait olan yolda, eğer başkasına zarar vermeyecekse her insan istediği şeyi yapmakta özgürdür.. eleştirilmesi gereken varsa bence bunlar, bu makinaları (uçak dahil) yapanlar ve bu makinaların gidebilecekleri yolları yapmayanlardır...;)

Yukarı