Suzuki İnazuma gw250

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Slm arkadaşlar malum yaz gelmeye başladı sanki sıcaklıkları 17 derece görmeye başlayınca yeni birden içim kıpırdadı :)
Motorumu satıp üzerine bir miktar ekleyip 2-3 sene banamısın demeyecek bir motor bakıyordum ve birden bu motor karşıma çıktı.Aslında naket pek tarzım değil,zira TMT deki kardeşlerim düz yolları sevmiyor :harika:
Niyetim ve gönlümdeki her zaman bir Endurodur ama düşük cc'de bir Enduro bulamadım ve cc yükseltecek kadar beceri kazanamadığımdan düşük cc'li motorlara bakınıyorum.Bu makina çok hoşuma gitti 250cc kategorisinde uzun yol yapabileceğim bir motora benziyor.Motor hakkında tek bildiğim Suzuki kalitesi!Ama Servis ve yedek parça nasıl bilmiyorum.Motor çok hoşuma gitti ve sizlere danışmadan ileriye dönük bir karar vermek istemedim işte bazı bilgiler;

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

250cc,su soğutmalı,2 silindir,24 bg,6 ileri vites ve enjeksiyonlu :)

Bilgin Turan

Forum Bağımlısı
Yer
Şişli, İstanbul
cok guzel motor inuzuma ama tr ye gelisi yilan hikayesine dondu. bir parti geldi oda aylar sonra geldi siprislerden. simdi hala yok sanirim piyasada. yedek parca sorunu olabilir. birde yapilan diger etik disi olay piyasaya motor surulmeden zam yapilmasi. benimde hosuma gitmisti ama bir cok kisiyi soguttular bu motordan

Yukarı