Talha Taşkın

Kayıt
13 Eylül 2011
Mesajlar
3
Beğeniler
1
#1
Merhabalar herkese..22 yaşındayım.. muhendislik ögrencisiyim..motorsiklet deneyimim acıkcası hiç olmadı.. iki teker cinsinden tek sürdüğüm bisiklet oldu.. henuz sadece b sınıfı ehliyetim var.. a2 içinde onumuzdeki ay basvurmayı düşünüyorum.ve bi miktar birikmiş paramın üstüne onümüzdeki yaza kadar biraz daha birikim yapıp ideal bi ss almak istiyorum..125 cc yada 250 cc düşünmeme rağmen uzunca bi tartımdan sonra 125 in daha mantıklı olacağına karar verdim.. hatta yzf 125 ile cbr 2011 125 arasında da yine iyi bi karar surecinden sonra cbr 125 te karar kıldım.ehliyetimi aldıktan sonra bu forumdaki siz değerli arkadaslarımdan yararlanmak istiyorum .. açıkçası istedigim sadece 2 ay kursa gidip al sana ehliyet diyip tamam ben motorcuyum vınnnnnnn hadi gidiyoruz değil.. duzenli olarak guvenli surus egitimi vs organizasyonlara katılmak istiyorum zamanımın el verdiği zamanlarda.Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.Bu arada foruma üye olmadan once kısaca bi dolastım ve gayet nitelikli olduğunu gördüm.. bu cok sevindirici(ulkemizde bu kadar bilincsiz insan ve surucunun oldugunu dusunursek).Motor tecrubem olmamasına ragmen guvenlik konusunda cok titizim.yaklasık olarak kafam 1500 liralık gibi bir butceyi giyim kıyafete ayırmayı düşünüyorum.Zamanı geldiginde forumda da arkadaslarla kaynastıkca kıyafetleri alma konusunda yardımlarınızı ümit ediyorum.Tam olarak nasıl bir tanıtım yapmam gerektiğine bakınmadan başladım.Biraz konu uzadıysa affola.:)saygılar...

Talha TAŞKIN
 
Kayıt
13 Eylül 2011
Mesajlar
3
Beğeniler
1
#5
Merhabalar herkese..22 yaşındayım.. muhendislik ögrencisiyim..motorsiklet deneyimim acıkcası hiç olmadı.. iki teker cinsinden tek sürdüğüm bisiklet oldu.. henuz sadece b sınıfı ehliyetim var.. a2 içinde onumuzdeki ay basvurmayı düşünüyorum.ve bi miktar birikmiş paramın üstüne onümüzdeki yaza kadar biraz daha birikim yapıp ideal bi ss almak istiyorum..125 cc yada 250 cc düşünmeme rağmen uzunca bi tartımdan sonra 125 in daha mantıklı olacağına karar verdim.. hatta yzf 125 ile cbr 2011 125 arasında da yine iyi bi karar surecinden sonra cbr 125 te karar kıldım.ehliyetimi aldıktan sonra bu forumdaki siz değerli arkadaslarımdan yararlanmak istiyorum .. açıkçası istedigim sadece 2 ay kursa gidip al sana ehliyet diyip tamam ben motorcuyum vınnnnnnn hadi gidiyoruz değil.. duzenli olarak guvenli surus egitimi vs organizasyonlara katılmak istiyorum zamanımın el verdiği zamanlarda.Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.Bu arada foruma üye olmadan once kısaca bi dolastım ve gayet nitelikli olduğunu gördüm.. bu cok sevindirici(ulkemizde bu kadar bilincsiz insan ve surucunun oldugunu dusunursek).Motor tecrubem olmamasına ragmen guvenlik konusunda cok titizim.yaklasık olarak kafam 1500 liralık gibi bir butceyi giyim kıyafete ayırmayı düşünüyorum.Zamanı geldiginde forumda da arkadaslarla kaynastıkca kıyafetleri alma konusunda yardımlarınızı ümit ediyorum.Tam olarak nasıl bir tanıtım yapmam gerektiğine bakınmadan başladım.Biraz konu uzadıysa affola.saygılar...

Talha TAŞKIN
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#7
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.165 bin km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Kayıt
14 Eylül 2011
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#9
çok teşekkür ediyorum herkese.. daha once girdigim hesabımdan giremedim .. o yuzden aynı isimle bi hesap daha aldım..admin abilerden bi rica etsem bana yardımcı olurlar mı sorun neden kaynaklı.. olmazsa yeni hesabımla devam ediyim.. zaten isim aynı.... tekrardan cok tesekkur ediyorum..
 
Yukarı