Tanışalım

Kayıt
21 Şubat 2015
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Yer
İstanbul
#1
37 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1 çocuk babasıyım. Ezelden beri motosikletlere, özellikle cruiserlara ilgi duyarım. Tekstille uğraşıyorum. Hayatımda scooter dahil hiç bir motorlu iki tekerlekli araca binmedim. Dolayısıyla ehliyetim de yok. Ölmeden hayatımın bir döneminde motorlarla içli dışlı olmayı düşünüyorum. Bu yıl her zamankinden fazla ilgi duyuyorum. İnternetten motosikletlerle ilgili her şeyi didikliyorum. Eğitim olanaklarını, ehliyet kurslarını, forumları vb. Sizce yaşım motosiklete sıfır da değil eksiden başlamak için uygun mu? Hacı bırak bu işleri git çocuğunu parka götür diyecek varsa nedeniyle birlikte açıklasın aydınlatsın istiyorum. Kararımdan vazgeçirecek bir şey çıkmazsa yaz ortalarında aktif kullanıcı olmayı planlıyorum.
 
Kayıt
15 Aralık 2007
Mesajlar
20
Beğeniler
10
Yer
İSTANBUL
#2
Merhabalar öncelikle hoşgeldiniz. Motorsiklet tutkusu apayrı birşey ve insan hangi yaşta olursa olsun bu tutku mevcutsa hiçbir zaman geç değildir. Öncelikle sıfırdan başlayacağınız için öncelikle ufak hacimli motorları tercih etmeniz ve herşeyden önce tabikide belli bir eğitim almanızda fayda var. Bu eğitim içinde size Murat Denizhan hocayı önerebilirim. Temel bir eğitimden sonra ehliyet kurslarına bakabilirsiniz.
 
Kayıt
25 Şubat 2015
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#5
Mehaba abilerim
Ben sizlere birşey danışacağım motor ehliyerim var geçen yaz aldım bu yazda motor alıcam hayırlısıyla
Cross, hem şehir içi hemde istenirse arazide kullanılabilecek (mesela Apache,RKS...), birde Chopper tarzı motorlar arasında kaldım hangileri daha kullanışlı olur Tşekkürler
 
Yukarı