Tanışma

Kayıt
20 Ağustos 2010
Mesajlar
8
Beğeniler
0
Yer
istanbul
#1
Merhaba! 16 yasındayım forumunuza yeni katıldım. İlk basta forumda tanısmanın saçma bişey olduğunu düşündüm ama snra ortamın daha samimi olacağını düşündüm umarım yanılmam.Son 1-2 haftadır motor sevdasına tutuldum.Motorlar çok hoşuma gidiyor ve bizm ailede motor kullananda hiç yok ilk bn olcam sanırım.Allah kısmet ederse bide babam izin verirse seneye A2 ehliyeti aldıktan snra bi motor almayı düşünüyorum.Sizlerinde yardımıyla bu güzel hobiye sizler gibi motorculardan iyi seyler öğrenmek istiyorum...
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#7
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.162 bin km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.lamatech.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Yukarı