tanışma

Kayıt
10 Eylül 2010
Mesajlar
103
Beğeniler
45
Yer
tekirdağ çorlu
#1
http://facebook.comSlm arkadaşlar ben 22 yaşında tam bir motor tutkunuyum motor benim yaşam tarzıdır sürüş stilim yol müsait ise hızlı gitmeyi severim değilse kurallara harfiyen uyarım inşallah Türkiye de artık motor bir araç değeri görür ve de biz de yollara da rahatla yol yaparız yolumuz ve farınız hep on(açık) dileğiyle saygılar ALİ ŞENGELİR :)
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.464
Beğeniler
9.023
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#5
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.163.500 km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:http://www.lamatech.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Kayıt
28 Nisan 2009
Mesajlar
703
Beğeniler
240
Yer
tekirdağ - çerkezköy
#11
Selamlar Ali kardeşim
tanışmak ve bilgi paylaşımı yapmak isterim , ben Çorlu'danım sanırım sizde Velimeşe'densiniz yakın olduğumuz ve ortak tutkumuz sayesinde görüşmek üzere
hayati bey aliyle tanışında oradan yanıkağılada beklerim.aslında aliyle arada çorlu silivri geziyoruz inşallah tanışmak dileğiyle...
 
Yukarı