[tekirdağ - motosiklet forum]

Yer
Tekirdağ
Merhaba değerli arkadaşlarım, ağabeylerim...

Tekirdağ olarak temsil etmekten büyük gurur duyarım. Elimizden geldikçe her yardımı da sizlere sunarız. Teşekkürler. Saygılar.

Murat DiRiK

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Ya Tatbir'de ya da Öcanlar'da Köfte yeriz. Bendensin Erhan kardeşim...Doğan Kardeş sen de al motorunu bir an önce hep birlikte toplaşıp gidelim.

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Ya Tatbir'de ya da Öcanlar'da Köfte yeriz. Bendensin Erhan kardeşim...Doğan Kardeş sen de al motorunu bir an önce hep birlikte toplaşıp gidelim.
olur abi ne zaman istersen...pazartesi motorumu alıyorum perşembe teslim edicekler ama ne aldığımı söylemem süpriz olsun :) Tatlılarda benden o zaman...

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Hayırlı olsun kardeşim. Hangi ara aldın anlamadım :D Ne alırsan al yakışır kardeşime. Darısı Doğan'ın başına.
1 saat önce telefonla aldım abi ellerinde varmış pazartesi ödemesini yapıcam.. bir tanade kamera almayı düşünüyorum bakalım... bol bol çekerim artık sizi :D

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Adamı BMW K1200R'dan indirip YBR125 mi aldırdınız ? O da aldı ??

:eek:

Yok dostum kimse vesile olmadı bu işe ben karar verdim... ev borçuna girdim bitirdiğimde F 800 gs almayı planlıyorum... K1200R bana göre bmw nin en karizmatik canavarı ama yaktığım benzini tahmin bile edemezsin :) şimdilik sizlere bu tip bir motorla eşlik edicem...

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Adamı BMW K1200R'dan indirip YBR125 mi aldırdınız ? O da aldı ??

:eek:
Dayadık beynine benzin fiyatları çizelgesini, o da yeterli oldu :D
Şaka bir yana valla kimse birşrey demedi ama maddi açıdan bir sıkıntı olduğunda en doğru karar yine kendi verdiği karar olur.Adama tutup vazgeçirip 2-3 bin fazla ver şunu al demek de yanlış olur herkezin kendine göre hesabı var.Ben şahsen YBR leri çok beğeniyorum ve doğru bir karar verdiğine inanıyorum,keşke durumu daha iyi olsada bir GS çekse altına ve uzun yıllar binse yinede o günler gelecektir diyorum herşeyin hayırlısı diyelim. ;)

Yer
İstanbul
Yok dostum kimse vesile olmadı bu işe ben karar verdim... ev borçuna girdim bitirdiğimde F 800 gs almayı planlıyorum... K1200R bana göre bmw nin en karizmatik canavarı ama yaktığım benzini tahmin bile edemezsin :) şimdilik sizlere bu tip bir motorla eşlik edicem...
Hayırlı olsun :) ev olayları sıkıntı son 3 ay benim :D arabayıda 15 ay a bitiriyorum resmen gun sayıyorum :D

Yukarı