Tekrardan selam

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaşlar sonunda askerlik engelini ortadan kaldırdım ve hayata yeniden merhaba dedim, siteden de epey uzak kalmıştım. Neeyse toparlarız artıkın :))

Organizasyonlarda buluşmak dileğiylee...

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Arkadaşlar sonunda askerlik engelini ortadan kaldırdım ve hayata yeniden merhaba dedim, siteden de epey uzak kalmıştım. Neeyse toparlarız artıkın :))

Organizasyonlarda buluşmak dileğiylee...
Turgay hoşgeldin.Bende baya bir uzak kaldım siteden.Demek askerdeydin.Tekrar hoşgeldin.Umarım site eski ihtişamına kavuşur.Artık milletin ağzından çımbızla laf çıkıyor. :)

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Turgay ben seni kaç kere sordum, herkes iş yoğunluğu falan dedi??
sen askere gideceğini yazmışmıydın yoksa aradan mı çıkarıverdin??

neyse aramıza tekrar hoşgeldin;)

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Turgay ben seni kaç kere sordum, herkes iş yoğunluğu falan dedi??
sen askere gideceğini yazmışmıydın yoksa aradan mı çıkarıverdin??

neyse aramıza tekrar hoşgeldin;)
Barış abi iş yoğunluğu dolayısıyla uzak kaldım o arada askerliği de aradan çıkarmam gerekti ve hızlıca girdim çıktım nizamiyeden :)

Ankara da beypazarı ilçe jandarma k. - ulaştırma eri olarak yaptım.. geldim işte

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Turgayım hoş geldin, 2010 yılında beypazarına iki sefer geldim, haberim olsaydı uğrardım sana. Ama turgaycım şunu unutma askerlik bitmedi asıl şimdi başlıyor. :)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Turgay kardeşim hoş geldin !..Gerçekten merak edip aklımdan çok geçti (nerelerde diye),
neyse askerlik geçmiş olsun, foruma döndüğüne sevindim..

Eren Göksel

Forum Bağımlısı
Yer
Sincan, Ankara
Barış abi iş yoğunluğu dolayısıyla uzak kaldım o arada askerliği de aradan çıkarmam gerekti ve hızlıca girdim çıktım nizamiyeden :)

Ankara da beypazarı ilçe jandarma k. - ulaştırma eri olarak yaptım.. geldim işte
-Ben Beypazarlı'lım. Haberim olsaydı, yanınıza uğrardım ;)

Turgayım hoş geldin, 2010 yılında beypazarına iki sefer geldim, haberim olsaydı uğrardım sana. Ama turgaycım şunu unutma askerlik bitmedi asıl şimdi başlıyor. :)
-Evet ;) Tek seferinde forumdan Ziya ile birlikte karşılaşmıştık. Erol abi ile tanışma şansımız oldu.

Yukarı