toparlanalım arkadaşlar

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
arkadaşlar öncelikle bu konuyu haddim olmayabilir ama izlenimlerim neticesinde açmaya karar verdim

17 şehit verdiğimiz acı bir olay yaşadı ülkemiz her kesimden çeşitli tepkiler geldi

ama motosiklet kullanıcıları ve bence türkiyenin en nitelikli forum kullanıcıları olarak bizler sanırım yeterince iyi organize olamadık..

herkezin yapabilecekleri neticesinde elini taşın altına koyması gerektiğine inanıyorum ve sadece forum üyesi olarak ben ilk adım olarak bu forumu açıyorum

şimdi yönetici arkadaşları toplanmamaız için gerekli bürokratik izinleri almaya, forum üyesi arkadaşlarıda fikirlerini söyleyip buluşma için gereken programda yardımcı olmaya, eşlerimizi annelerimizide motorlarımıza asacağımız bayrakları yıkayıp ütüleyip hazırlamaya çağırıyorum..

haydi arkadaşlar biz bu iş için yeteriz bekliyorum:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Bu konu zaten acılmıs durumda. www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1960

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
ulas bey madem oyle bır konunun varlıgından haberınız var neden bır mesaj yazmadınız solermısınız gunlerdır yonetım nerde dıye anons yapıyoruz

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ulaş kardeşim bu konu daha öncede açıldı ve bende dahil birçok üye orda yorumlar yaptı ama ben artık somut bişeyler yapılabilirmi diye bu forumu açtım sizler gerekli bürokratik işleri başlatın bizlerde ne gerekiyorsa yanınızdayız demek için..

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Biribirimizi suçlamanın kimseye faydası olmayacak arkadaşlar...Buradaki kimse bu üzücü olayların sorumlusu değil ve herkesin içinde acı var zaten,o yüzden yanlış insanlara tepki göstermiyelim arkadaşlar....!!!!!!!

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
terörü lanetle kınıyorum ve motosikletforum adına yapılacak tura katılırım arkadaşlar.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
@metin.ulucan

hakan kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum ben sadece artık somut bişeyler çıksın diye söyledim ve hrnüz motosikletini almamış bir üye olarak diyorumki izin alınsın organizasyon yapılıp birkaçgün önceden tebliğ edilsin bende arabamla aranızda olacağım:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1960"]www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1960 arkadaşlar aynı konu iki ayrı yerde devam ediyor

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
ulaş kardeşim etsin iznin olursa sadece bu konu istisna olmak üzere etsin birdaha benzer konuda benzer organizasyon hatası yaparsam o zaman gerekli uyarınızı almaya razıyım zaten o konunun bir devamı olarak bu konuyu açtım kusura bakmassan..

Yer
Kadıköy/İstanbul
Ne diyeyim çok istiyorsanız kalsın :) Hatta olmadı konu birleştirme yoluna gideriz ;)

Yer
istanbul/bahçelievler
teröre tepki vermek için illa motora ship olmamız gerekmiyor arkadaşlar.arabalıda olabilir.arabası veya motoru olmayan üyeler var.bir yürüyüşlede ifade edebiliriz.bir tshirt yaptırabiliriz.türk bayrağı üzerinde olacak altında veya arkasında sitemizin yazısı ne güzel olur.sitemizin de renkleri bir süreliğine siyaha da bürünebilir mesela.bu sadece benim düşüncem saygıdeğer yöneticiler.herkese iyi forumlar

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli canım cicim arkadaşlarım,

Bir şey mi yapmak istiyorsunuz. Ses mi çıkartmak istiyorsunuz. Bunu yapmanız için hiç bir engel yok ki... 29 Ekimi bekleyin. Hem resmi tatil olması hem de bir çok dernek klup grup vs ne ararsanız o tarihe göre eylemlerini tepkilerini hazırlıyorlar.

Motosiklet grupları da yine o tarihte toplanacak.

Ben her yıl aynı olayla karşılaştığım için artık bir şey demek istemiyorum. Çok ses çıkaran arkadaşlarımızdan genelde toplanma zamanı geldiğinde eser olmuyor. O yüzden güzel dostlarım zamanı geldiğinde her şey ortaya zaten çıkıyor.

Siz değerli arkadaşlarımı soğuk kanlı ve sabırlı olmaya davet ediyorum.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
29 ekimde toplanılacaksa sorun yok bence tmm işte organizasyon tarihi bile belli oldu.29 ekime yakın bir zamandada yer belli olur birleşiriz inş.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Bunun için zaten konu başlığı açacağız. İstanbul çapında olacak zaten. Sadece biz kendi başımıza yapmayacağız. Önemli olan binlerce toplanabilmek.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
allah o güne kaza bela vermesse büyük bir iş çıkmassa hava aşırı fırtına v.s. olmassa elbette orda olacağız ulaş kardeşim motoru arabası olmayan yürüse bile ses sestir :)

Yukarı Alt