[trabzon - Motosiklet Forum]

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Merhaba MF ailesi. Trabzon mf grubunu açmaktan gurur duyarım. Umarım Trabzon'dan yeni arkadaşlar kazanacağım. Tüm Trabzon buraya...

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
@Selcuk.Gurdal

çok teşşekkürler. sanırım şuan tek üyesi olan bir grubun temsilcisiyim. :eek:

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Trabzon MF il grubu başlığı açıldı. ama trabzon'dan katılan kimseyi göremiyorum. konuyu güncelliyorum. belki bir trabzonlu motosiklet severin gözüne çarpar :)

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
@onder.yildirim

karadenizin hırçın sularından, yaylaların yeşilinden, suyundan bir de hamsinin lezzetinden sizlere de selamlar...

Yer
Samsun / Havza
Bütün karadeniz gezim boyunca en çok tanıştığım ve en sıcak insanlar olan Trabzonlu motorculardı. Özellikle TEK TEKER İSLAM'I tanımak çok büyük bir keyifdi :) o hareketleri ben yapsam izlediğim kadar zevk alamam sanırım. Hepiniz allaha emanet olun

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
@Mehmet KAPLAN

Tek Teker İslam'mı? yeni duydum. Trabzon'da bir motosiklet klubü var ama henüz tanışma fırsatım olmadı.
Motosiklet camiası olarak, mf ailesinden başka kimsem yok:D
Aslında bilgisayar başında muhabbet daha kolay:D

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
@Mesut KORKMAZ

inşallah, burada bir potansiyel var ama, ben de o kadar zaman yok malesef. artık zaman buldukça, bir çeteye girecez bizde :D karmok var, epey aktifler, belkide ben yetişemem onlara.

@omerkircaer1967

abi ne diyosun, foruma giriyorum, her mesajı bir şüphe ile okuyorum. aman dikkat edin, polis olduğumdan beri neredeyse hep online durumdayım, vur kaç yapamaz kimse, hemen mıhlarım :D :p :D :p :D

Yer
TRABZON
MEHMET KAPLAN bey islam ın muhabbetine doyum olmaz bunun farkına varmışsınız anlaşılan birde gülmesi varki sormayın gitsin :)

ÖZGÜR bey galiba KARMOK un adı geçti ewt aktifiz ve bunu kulübün geleceği acısından yapmak zorundayız :) Arkamızda böyle güzel konuşulmasını beni mutlu etti :)

Bu arada bizim hızımıza yetişirsiniz arkada kalmazsınız yani Daha doğrusu biz Üyemizi Bırakmayız :)

www.karmok.com a modaratör oldunuz ama Burdaki kadar aktif değilsiniz bakıyorumda..Buda beni üzmedi desem yalan olur ....Hepinize saygılar trabzon Karmok tan selamlar.

Yukarı