[trabzon - Motosiklet Forum]

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Merhaba MF ailesi. Trabzon mf grubunu açmaktan gurur duyarım. Umarım Trabzon'dan yeni arkadaşlar kazanacağım. Tüm Trabzon buraya...

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Trabzon MF il grubu başlığı açıldı. ama trabzon'dan katılan kimseyi göremiyorum. konuyu güncelliyorum. belki bir trabzonlu motosiklet severin gözüne çarpar :)

Yer
Samsun / Havza
Bütün karadeniz gezim boyunca en çok tanıştığım ve en sıcak insanlar olan Trabzonlu motorculardı. Özellikle TEK TEKER İSLAM'I tanımak çok büyük bir keyifdi :) o hareketleri ben yapsam izlediğim kadar zevk alamam sanırım. Hepiniz allaha emanet olun

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Bütün karadeniz gezim boyunca en çok tanıştığım ve en sıcak insanlar olan Trabzonlu motorculardı. Özellikle TEK TEKER İSLAM'I tanımak çok büyük bir keyifdi :) o hareketleri ben yapsam izlediğim kadar zevk alamam sanırım. Hepiniz allaha emanet olun
Tek Teker İslam'mı? yeni duydum. Trabzon'da bir motosiklet klubü var ama henüz tanışma fırsatım olmadı.
Motosiklet camiası olarak, mf ailesinden başka kimsem yok:D
Aslında bilgisayar başında muhabbet daha kolay:D

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Haydi bakalım Özgür kim tutar seni ;)

Ekibi kur, geziye oraya gelelim ;)
inşallah, burada bir potansiyel var ama, ben de o kadar zaman yok malesef. artık zaman buldukça, bir çeteye girecez bizde :D karmok var, epey aktifler, belkide ben yetişemem onlara.

özgür sen iyden polis havasına girdin makam aracları filan:D:D:D:Dtrabzon mf ye hayırlı olsun:)
abi ne diyosun, foruma giriyorum, her mesajı bir şüphe ile okuyorum. aman dikkat edin, polis olduğumdan beri neredeyse hep online durumdayım, vur kaç yapamaz kimse, hemen mıhlarım :D :p :D :p :D

Yer
TRABZON
MEHMET KAPLAN bey islam ın muhabbetine doyum olmaz bunun farkına varmışsınız anlaşılan birde gülmesi varki sormayın gitsin :)

ÖZGÜR bey galiba KARMOK un adı geçti ewt aktifiz ve bunu kulübün geleceği acısından yapmak zorundayız :) Arkamızda böyle güzel konuşulmasını beni mutlu etti :)

Bu arada bizim hızımıza yetişirsiniz arkada kalmazsınız yani Daha doğrusu biz Üyemizi Bırakmayız :)

www.karmok.com a modaratör oldunuz ama Burdaki kadar aktif değilsiniz bakıyorumda..Buda beni üzmedi desem yalan olur ....Hepinize saygılar trabzon Karmok tan selamlar.

Yukarı