Trakya Moto Team Üyelerimiz

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
@o.somuncu

sayın organizatörüm sevgili ağabeyim bu düşüncen ve önerim için tşk ederim sizlerde bu bölümde yeni konu açıp toplantıyı dile getirebilirsiniz..ki zaten bundan sonra toplantılar burada bilgilendirilecek..ben tüm üyelere gerekli bilgi msjnı atıcam :)

Yer
tekirdağ - çerkezköy
herkeze merhaba..trakya moto team in nacizane başşkanıı olarak öncelikle erol ve ulaşş başşkanlarııma sonrada burada bulunmamııza vesile olan kardeşşim onura çok teşşekkürlerimi sunuyorum.biz tabiki yeni kurulmuşş bir grup olarak motorsiklet forum yönetiminden ve değğerli motor sevdalıısıı dostlarıımıızıın değğerli fikir ve önerilerinden herzaman faydalanmak isteriz.tabiki yeni arkadaşşlııklar edinmek içinde isteyen arkadaşşlarıımıızııda gurubumuzda görmek toplantıılarıımıızda birlikte olmak güzel sürüşşler yapmak en büyük dileğğimizdir saygıılarıımla...

Yer
tekirdağ - çerkezköy
ilk toplantımızda üyelerimizi foruma yönlendirerek daha aktif hale getiricez inşallah arkadaşlarımızın forumdaki bilgilerden ve arkadaşlık ortamından faydalanmalarını istiyoruz umarım tmt olarak bunu başarırız

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
@Arda Karaca

tabiki arda niye olmasın :) aramızda görmek isteriz ;) yani bizle sürüş yapma imkanın olmasa bile bir TRAKYA MOTO TEAM üyesi olarak sanal ortamda bile bizlerle olman bizi sevindirir.

Yer
İzmir/Foça
50-100 kilometrelik gezilere alıştık. Bu bayram araba ile memlekete geldik. Arabayla bile 600 kilometre bile çok yordu motosikletle yorgunluğu düşünemiyorum. Araba varken de motora yüz vermiyor tabi. Cbf ile bu yolculuk zor. Daha ilerde daha büyük motorlarla inşallah. Tek denk getirsem kesin deneyeceğim ama.

Yukarı