Tur resimlerinizi bekleriz

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli arkadaşlar güzel tur resimlerinizi bekleriz

Yer
ZONGULDAK
Herkese merhaba.Bugün saat 10 gibi arkadasla alışveriş yapıp bizim buradaki altınlıköprüye gittik.kısa bi gezi oldu ama olsun. 10 tl lik benzin aldık ve oldukça yokuşlu bozuk yollardan gittik.yolda giderken bi anda motor durdu baktım ısınmış 10 dk bekledim ve daha sonra çalıştı.Buzzz gibi suyun kenarına kadar motorla geldim.yaklaşık 2 saat sonra tekrar yola çıktık.motorun performansı eskisine göre çok iyiydi 2 kişiyle 50 yapıyordu.şimdi yeni geldim ve birazdan motoru yıkayacam.
hepinizin gezi reesimleri.

Yer
ZONGULDAK
kardeş güzel bi haftasonu atla motoruna yavaş yavaş motorun tadını çıkıararak bi soğuk su kanarına git bence.bagajada koyarsın yiyecek bişeyler. var mı bundan daha güzeli..

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Arkadaşlar lütfen ne olursunuz forumda eklediğiniz fotoların boyutlarını ayarlayın.800x600 ü geçmeyin.
Bir fotoyu görmek için fotoyu sağa sola çekip ne olduğunu anlamak için yoğun çaba sarfetmeyelim.Büyük foto ekleyenler siz bu fotoları tek parça haline nasıl izleyebiliyorsunuz.Kısa yolunu bana da söyleyin bende görebileyim.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
@mehmet ersayan
Ne demek istediğimi anlayabilmiş değilsiniz.Farkındayım.
Bakın bu eklediğin fotoya.Bu sizin eklediğiniz fotonun görünür hali.Olması gereken hali.
mg88i/5392533988img88/2318/53925339
mageshack.us"]ImageShack.us

Bu foruma ve dahi tüm forumlarda fotolar bu şekilde olmalıdır.Ki ancak ozaman doğru dürüst fotolar görüntülenebilir.
Yoksa her önüne gelen her istediği ebatta foto eklerse forumun hali nice olur
Anlatabiliyormuyum acaba.

Yukarı Alt