Türk bayraklı yada Tuğralı Racing motor kaskı lazım nerden bulabilirim

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Racing motor kaskı arıyorum..
Osmanlı tuğralı yada türk bayraklı bir motor kaskı arıyorum.çok aradım ama bulamadım yardımcı olabilecek bir arkadas var mı?

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Racing motor kaskı arıyorum..
Osmanlı tuğralı yada türk bayraklı bir motor kaskı arıyorum.çok aradım ama bulamadım yardımcı olabilecek bir arkadas var mı?
Türk bayrağı neyse de Osmanlı tuğrası neden takacaksın?..Osmanlı'nın küllerinden,onun hatalarını yapmamak için bu Cumhuriyeti şehit kanlarıyla kurmadık mı sevgili kardeşim?..

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Racing kaskı da nedir anlayamadım.Racelere özel enduroculara özel sukutere özel kask mı var ki.
KASK kafanızı korumaya sizi hayata bağlayan bir Araç değilmidir
Bu konuyu bende araştırmıştım bir ara. Bilgi olsun diye öğrendiklerimi aktarayım. Bazı kasklar ön tarafının aerodinamik yapısı itibari ile motorun üzerine yatarak kullandığınızda havayı arkaya en iyi şekilde iletecek yapıda tasarlanıyorlarmış. Bu kasklar ile enduro veya cruiser tarzı oturuş eziyetli ve sesli bir yolculuğa yol açıyormuş. Bu sebepten Racing (SS) motosikletlerde genelde kullanılan kaskların bu tip yapıya sahip olması tercih edilirmiş.

Fazla mişli mışlı bir anlatım oldu kusura bakmayınız. İkinci ağızdan anlatınca böyle oldu :)

Bu arada scooter - elektrikli motosiklet - cruiser veya HAYABUSA aynı derecede pahalı ve güvenli kask takmak durumundadır vesile ile hatırlatalım.

Yer
istanbul
Türk bayrağı neyse de Osmanlı tuğrası neden takacaksın?..Osmanlı'nın küllerinden,onun hatalarını yapmamak için bu Cumhuriyeti şehit kanlarıyla kurmadık mı sevgili kardeşim?..
Osman bey bence Türk olan birinin Osmanlı'nın yaptıklarını sorgulamaya hiç hakkı yoktur.
Çünkü o insanlar olmasaydı ne Türkiye olurdu nede biz.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı