Ücretsiz Buji 4 Adet (Öncelik Ankara)

Umut Karkın

Organizatör
Yer
ANKARA
Arkadaşlar geçen yılki bakımda yanlış buji almışım yaklaşık 100 km kullandıktan sonra çıkartıp orjinal bujilerini taktım.. dolayısıyla bujiler elimde atıl durumda. Öncelikle ankaralı arkadaşlara eğer talipli çıkmazsa diğer illerdeki arkadaşlara bujileri vermek istiyorum.. Adet fiyatı 10-15 ytl arasında değişiyor ama ben başlıkta da belirttiğim gibi ücretsiz vereceğim.

Bujiler sadece 100 km kullanıldı onun için rahatlıkla bakım sırasında motora takılabilir ve en az 10 000 km kullanılabilir diye düşünüyorum.

Marka: NGK

Model: DPR8EA-9

Miktar: 4

Hayırlı olsun...

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
umut hocam ankarada bir arkadaşımın klr 650 si var baktık ona uyuyor
oda yaz başı bakım yapacaktı uygunsa talibiz??

Umut Karkın

Organizatör
Yer
ANKARA
umut hocam ankarada bir arkadaşımın klr 650 si var baktık ona uyuyor
oda yaz başı bakım yapacaktı uygunsa talibiz??
Tamamdır barış hocam, ben bu konuyu Ankara- MF yede yazmıştım ama gören olmadı orda birde burda konu açayım dedim...

Hocam en özelden adresi atıyorum size yarın getiririm iş yerime. dilediğiniz zaman alabilirsiniz.. hayırlı olsun..

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
ok bende arkadaşıma söylüyorum şimdi ismi öniz yarın gelir bir aksilik çıkmazsa.

Tamamdır barış hocam, ben bu konuyu Ankara- MF yede yazmıştım ama gören olmadı orda birde burda konu açayım dedim...

Hocam en özelden adresi atıyorum size yarın getiririm iş yerime. dilediğiniz zaman alabilirsiniz.. hayırlı olsun..

Yukarı