Uzun metrajlı Eylül gezisi

Yer
Ankara/Çiğdem
Merhaba motosikletforum üyeleri ya da motosiklet tutkunları:) Biz Ankara ODTÜ motosiklet grubu olarak Eylül ayında uzun metrajlı bir gezi yapmayı planlıyoruz.Yaklaşık 1 hafta sürecek diye tahmin ediyoruz.Bayrama denk getirebiliriz.Belki öylece daha çok kişiye uygun olur.Belki de daha az bilinmez:)Şimdilik rotamız trenle İzmire gidip oradan Antalya taraflarına kadar kıyı şeridinden takip etmek şeklinde.Güneyden tekrar trenle ankaraya dönülebilir.Tabi bütün bunlar katılımcı sayısına da bağlı olarak değişebilir.Belki sizlerden de geziye katılmak isteyenler çıkabilir.Ya da baştan ortaklaşa bir plan yapılabilir.Tabi önceden karar vermek en iyisi çünkü düzenlemeler yapılacak, rota üzerinde motor servis noktaları ve konaklama yerleri araştırılacak.Eğer sizlerden de katılımcılar olursa memnun oluruz.Hep beraber daha zevkli ve konforlu bir gezi ayarlarız.Hepinizie kazasız sürüşler dilerim.

Odtülü motosiklet tutkunları forumu:
www.odtu-moto.net.tc

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba,

Öncelikle sizleri aramızda görmekten çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz.

Plan çok güzel eminim Ankara'da yaşayan arkadaşlarımızdan sizlere katılmak isteyenler olacaktır. Biz de M.F olarak bunu en iyi şekilde destekleyeceğimizi de bilmenizi isteriz.

Görüşmek üzere

bütün odtü'lü motorsecerlere selamlar

@Faust

Hocam merhaba,

verdigin linkten foruma ulasamiyorum, mybookface'e yonleniyor sayfa, orda da sizin forum baslıgını bulamadim.
okulda kurulu bir topluluk musunuz? etkinliklerinizi nasıl takip edebilirim. Ben Mine'03 mezunuyum. gorusmek uzere
evren

Yukarı Alt