VEFAT Gökçen YILMAZ Samsun Havza da kaza (08.08.09)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
http://i580.photobucket.com/albums/ss242/TUR_rower/gken1.jpg

http://i.milliyet.com.tr/GaleriHaber/2009/08/09/fft20_mf340113.Jpeg

STANBUL'dan motosikletiyle Karadeniz turuna çıkan 25 yaşındaki Gökçen Yılmaz, Samsun yakınlarında önündeki aracı hatalı sollayınca karşıdan gelen TIR'a çarptı. Kazada ağır yaralanan Gökçen Yılmaz, kaldırıldığı Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.Kaza, dün gece 20.30 sıralarında, Ankara- Samsun karayolunun Samsun yakınlarındaki Toptepe Mevkii'nde meydana geldi. İstanbul'dan tek başına Karadeniz turuna çıkan Gökçen Yılmaz, 34 AS 2224 plakalı motosikletiyle Samsun'a yaklaştığı sırada, önünde giden bir aracı sollamak istedi. Aracı sollayan Gökçen Yılmaz, karşı yönden gelen 53 yaşındaki Şefik Akbulut yönetimindeki 01 RS 988 plakalı TIR'a çarptı. Kaskı bulunmasına rağmen, aşırı hızla seyrettiği için TIR'ın önüne çok şiddetli çarpan Gökçen Yılmaz, ağır yaralandı. Çağrılan ambulansla Kavak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Yılmaz, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Çevresinde ‘maceraperest’ olarak tanınan Gökçen Yılmaz'ın, cenazesi bugün memleketi Edirne'de toprağa verilmek üzere Kavak Devlet Hastanesi morgundan alındı.

Yer
Ankara
çok üzücü bir durum arkadaşlar bu sıralar o kadar çok kaza haberi varkı çok kan kaybettik lütfen herkes biraz daha dkkatli olsun cevresindeki bütün arkadaşlarını uyarsın bunlar oto şöferleride dahil olacak şkeilde tabi.. Allah rahmet eylesin gerçekten büyük acı...

Yer
Samsun / Havza
O yol aslında çok güzel 3 şerit gidiş 3 şerit dönüş ancak tadilat dolayısıya tek şerit veriliyor. Tek şerit olamsına rağmen oldukça geniş bir yol ama gece olması ve bir anlık dikkatsizlik böyle felaketleri getiriyor. Tabi diğer bir noktada heryerde olduğu gibi oradada motosikleti saymıyorlar yol güzel diye basan basana daha geçen pazar bu kazanın olduğu mevkide tır hatalı sollamaya çıktı bankete çıkarak kurtardım. Ölen arkadaşımıza Allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.

allah sabır versin geride kalanlara .burdada bi kaza oldu bundan 2 hafta önce honda titan a 4 kişi binmiş erzuruma gelirken karşıdan gelen doblo ile kafa kafaya çarpışmışlar motor dört kişiyi çekmeyince rampa düşsün diye karşı şeridide kullanarak zikzak çizerken doblo yukardan aşağı bunlara yandan çarpmış . çarpmanın etkisiyle doblo takla atmış doblodakiler ağır yaralı .motosikletdeki dört kişiyi siz düşüünün artık. dördüde pert olmuş . ben fotolarını gördüm. iki gün midem bulandı forumada ekleyecem ekleyebilirsem ibret olsun diye.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Bu haber bazı arkadaşlara ders niteliğindedir.
2 aylık motorcu bu kardeşimiz
2 Aylık ve 650 lik bir motosiklet.
2 Ayda motosikleti tanıyamazsınız.Mümkün değil.
Sedat GÜVEN (IAM ve ADAC eğitmeni) başka bir forumda yazısı var.İzin alabilirsem burda sizlerle paylaşırım.

Yukarı