Vitesim Geçmiyor !

Yer
Balıkesir / Merkez
Merhaba arkadaslar bende 2010 model mondial 100 mfh var. Geçen git gel 90 kmlik bir yola gittim dönüste sehire girince gir baktim 2.vitesten 3.e atiyorum ama motorun vitesi gecmiyor ekrandaki vites göstergesindeki işiklar sönüyor bir süre böyle gittikten sonra cat diye birsey vuruyor vites 2.yi gösteriyor ekranda yada ekranda işik yokken tekrar vitesi atarsam vinnnnnn diye büyük bir ses vites 2 gösteriyor bazen 2.den 3.e atarkende oluyor bu olay.Bunun sorunu nedir ve fiyat aldim ben tamircilerden 150 ile 200 arasi degişir diyorlar sanzımanda sorun varmiş vites dislileri kırıkmıs böyle dediler acaba dogrumu acikcasi bir cin mali motora 200 lira vermek içimden gelmiyor.

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
slm berk nasılsın kardeşim..berk yaşıyormusun sen ya nerelerdesin ne arar ne sorar oldun :) değiştir şu motoru artık..viteş dişlin sıyırmış berk ustanın istediği fiyat el hakkı içindeki fiyatsa normaldir.ama sadece parça fiyatı ise o zaman bir şey diyemem..

Yer
Balıkesir / Merkez
slm berk nasılsın kardeşim..berk yaşıyormusun sen ya nerelerdesin ne arar ne sorar oldun :) değiştir şu motoru artık..viteş dişlin sıyırmış berk ustanın istediği fiyat el hakkı içindeki fiyatsa normaldir.ama sadece parça fiyatı ise o zaman bir şey diyemem..
İyiyim kardesim sen napiyorsun msn'de girmez oldun hiç göremiyorum son zamanlarda seni laf aticamda msn hiç girmez oldun :) komple hersey içinde yagda içinde fiyat verdiler bakalim bir arkadas var cok ucuza yaptiririz diyor bir yere daha sorucagim direk motoru yaptirip senin tarzdan yada kanuni breton alıcam hocam cok kafaya koydum debriyajlı sart :)

Yukarı