Vodafone operatörü hakkında

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Herkese Merhabalar
Bu bölümde hattınızda yaşadığınız sıkıntılar,Daha ekonomik ücretlerden nasıl görüşme sağlayabilirsiniz.Bireysel mi yada Kurumsal Kullanmak mı gibi sorunlarınızı elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam.
Lütfen önce aramalarınızın hangi doğrulda ve ne sıklıkta,sorunlarınızı paylaşırkende acıklayıcı bir anlatımda bulunursanız birşeyleri çözme adına da daha hızlı olabilirim.Saygılarımla...

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
bende bir türksel var heryerde süper çeker ama bence çok
pahalı!!! birde avea var kurumsal. sabit ücret ve tüm avealarla beleş
ama heryerde iyi çekmiyor.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Herkese Merhabalar
Bu bölümde hattınızda yaşadığınız sıkıntılar,Daha ekonomik ücretlerden nasıl görüşme sağlayabilirsiniz.Bireysel mi yada Kurumsal Kullanmak mı gibi sorunlarınızı elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam.
Lütfen önce aramalarınızın hangi doğrulda ve ne sıklıkta,sorunlarınızı paylaşırkende acıklayıcı bir anlatımda bulunursanız birşeyleri çözme adına da daha hızlı olabilirim.Saygılarımla...
Muratcım bende Vodafone hat var dostum ama ben çokdan vazgeçtim bu adamlara bara kazandırmakdan...3-4 ayda bir kontör alıyorum :) Valla dostum iyice tüketim toplumu yaptılar çıktılar...Her önüne gelen söğüşlemeye çalışıyor.

İnternet,Sabit telefon,Cep telefonu,Elektrik Faturası,Su Faturası,Doğal Gaz F.,Kiradaysan Kira,Yiyecek vs.... Valla abicim hattı kapatmayacaklarını bilsem 6 ayda bir alıcam kontör :D

Ama ben sana iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim.Sen bizim iyiliğimiz için uğraşıyorsun... :)

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
bende bir türksel var heryerde süper çeker ama bence çok
pahalı!!! birde avea var kurumsal. sabit ücret ve tüm avealarla beleş
ama heryerde iyi çekmiyor.
Tartışmaz doğru Turkcell baz istasyonu sayısıyla diğer operatörlerden daha yaygın ve cekim olarak daha iyi,sırasıyla vodafone ve avea takip ediyor.Dediğiniz gibi Turkcell görüşme ücretlerinde çok fahiş fiyatlar uyguluyor.

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Muratcım bende Vodafone hat var dostum ama ben çokdan vazgeçtim bu adamlara bara kazandırmakdan...3-4 ayda bir kontör alıyorum :) Valla dostum iyice tüketim toplumu yaptılar çıktılar...Her önüne gelen söğüşlemeye çalışıyor.

İnternet,Sabit telefon,Cep telefonu,Elektrik Faturası,Su Faturası,Doğal Gaz F.,Kiradaysan Kira,Yiyecek vs.... Valla abicim hattı kapatmayacaklarını bilsem 6 ayda bir alıcam kontör :D

Ama ben sana iyi niyetinden dolayı teşekkür ederim.Sen bizim iyiliğimiz için uğraşıyorsun... :)
Malesef hepimizin yaşantısında olan sorunlar bunlar,ömercim hattına 3 ayda bir en kontör yüklemek zorundasın diyelim ki yüklemedin.3. aydan sonra sadece gelen aramalara cevap verebilceksin ondan sonraki sürecte 5. ay çok tehlike eğer halen hattına kontör yükleme yapmaz isen 6.ayda hattın malesef kapanıyor.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Malesef hepimizin yaşantısında olan sorunlar bunlar,ömercim hattına 3 ayda bir en kontör yüklemek zorundasın diyelim ki yüklemedin.3. aydan sonra sadece gelen aramalara cevap verebilceksin ondan sonraki sürecte 5. ay çok tehlike eğer halen hattına kontör yükleme yapmaz isen 6.ayda hattın malesef kapanıyor.
Biliyorum Muratcım ve o 5 aylık süremide çatır çatır kullanıyorum :)

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
Tarifelerin çok karmaşık olması dolayısı ile karşılaştırma yapmak zor oluyor. Ben eski Türkcell hattımı Vodafone'a taşıdım (CEP 1 tarifesi = heryöne tek kontör) ama pek kullanmıyorum, sadece biriken kontörler tükensin diye. Bu hattı tutuyorum çünkü herkese verdiğim numara bu.

Bunun dışında Vodafone iPhone kampanyasından ikinci bir hat aldım, faturalı. 18 ay boyunca 64 TL ödüyorsun, her yöne bedava, sadece SMS ve yurtdışı ek ücret.

Zaten eskiden aylık kontör maliyeti 100 TL civarına geldiği için toplamda daha ucuz oldu, bir de iPhone'um oldu :)

Tek sorun diğer operatörler beni aradığı zaman onlar zarara giriyor. Beni çok arayan kişiler (aile, arkadaş vb) beni çaldırıyor, ben geri arıyorum, bu iş de böyle çözülüyor :)

Türkcell'den kurtulduğum için ÇOK mutluyum.

Bende faturalı Turkcell hattımı, Vodafone kontörlü(Cep1) tarifesine çevirmek istiyorum.

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Bende faturalı Turkcell hattımı, Vodafone kontörlü(Cep1) tarifesine çevirmek istiyorum.
Tabii bu senin en doğal hakkın.şu bilgiyide eklemek istiyorum aynı ay içersinde sadece 4 kez operatör değişikliği yapabilirsin.özelden msj gönderdim hattını değiştirme konusunda ordan gereken bilgiye ulaşabilirsin...

Yukarı