Winrar

Ziya Çerezci

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
Download:
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Dosyayı açıp winrar351 adlı uygulamayı çalıştırıp kurabilirsiniz yükledikten sonra 40 gün kaldı diye uyarı verebilir o önemli değil hep 40 gün der o ;)

http://i36.tinypic.com/2eow8zc.jpg

Yer
Zonguldak
Ziyacığım programın özelliklerinden bahsetmemişsin.
Halen kullandığımız programdan artı olarak ne özellikleri var bildirirsen sevinirim.
Görüşmek üzere.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Teşekkürler Ziya,mevcut olanı sildim,tekrar indirip kurdum..Bakalım işlevi nasıl olacak..
Yalnız senin verdiğin linkten indirince kurulum yapamadım,''Yönetici olarak çalıştır'' sekmesi görülmüyordu..Sonra kendi Web sitesinden indirdim,(3,92 turkish yazıyordu)kurulum da oldu..
Dikkatimi çeken şu:program listesinde 4,15 MB yazıyor..Oysa 1,5Mb idi, iki defa indirdiğim WinRar birleşik mi kurulmuş oldu?..

Çağrı

Kıdemli Üye
Yer
İZMİR
Teşekkürler Ziya,mevcut olanı sildim,tekrar indirip kurdum..Bakalım işlevi nasıl olacak..
Yalnız senin verdiğin linkten indirince kurulum yapamadım,''Yönetici olarak çalıştır'' sekmesi görülmüyordu..Sonra kendi Web sitesinden indirdim,kurulum da oldu..
Dikkatimi çeken şu:program listesinde 4,15 MB yazıyor..Oysa 1,5Mb idi, iki defa indirdiğim WinRar birleşik mi kurulmuş oldu?..
Abicim verdiklerim Full versiyon istersen onlardan sistemine uygun olanı indir... Uyarıyla uğraşma...

Ziya Çerezci

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
Yalnız senin verdiğin linkten indirince kurulum yapamadım,''Yönetici olarak çalıştır'' sekmesi görülmüyordu..Sonra kendi Web sitesinden indirdim,(3,92 turkish yazıyordu)kurulum da oldu..
Üst üste kurulmuş olsada sorun çıkmaz önemli olan registered gözükmesi :)

40 gün olayına gelince o 40 gün her gün 40 gün hiç bitmez:)

Yukarı