Wipe Out TÜRKİYE

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar Kısaca Wipe Out yarışma Programından bahsedeyim..
Sitesinde Aynen bu şekilde...

ABC Televizyonunda yayına başlar başlamaz Amerikan televizyonlarının son beş yılın en iyi giriş yapan ve bütün rakiplerini geçerek yaza rating birincisi olarak damgasını vuran programı olan "WIPEOUT" henüz birinci sezonunda Almanya, Ispanya, Avustralya, İngiltere gibi pek çok ülkeyle beraber Türkiye'de de başlıyor. Amerika'da 2008'de son 5 yılın en başarılı programı olan WIPEOUT, bu yıl 20 ulkede daha yayınlanmaya başlayacak.
www.wipeoutturkey.com/images/resim1
Çekimleri Arjantin'de gerçekleşen “WIPEOUT”un, yapımcısı Endemol Türkiye'dir. Programın Arjantin'deki çekimlerini güzel yıldız Asuman Krause sunuyor.WIPEOUT için, programın çekimlerinin gerçekleştiği Arjantin'de “Dünya'nın en büyük açık hava oyun parkuru” kuruldu
www.wipeoutturkey.com/images/resim3
WIPEOUT Türkiye'de de Başlıyor

Türk izleyicisi ile Ocak ayı sonunda Show TV ekranlarında buluşacak "Dünyanın En Eğlenceli" yarışması için Türkiye'den 208 kişi Arjantin’de kurulmuş olan dünyanın en büyük açık hava oyun parkurunda zorlu şartlar altında yarışacak.

Her bölüme katılacak değişik tiplerde 16 yarışmacıdan birinci olan para ödülü kazanacak.

Show TV için Endemol Türkiye tarafından yapımı gerçekleştirilecek WIPEOUT'da, iddialı yarışmacılar inanılmaz büyüklükteki oyun düzenekleri aşmaya çalışırken, izleyicileri de ekran başında büyük bir eğlence bekliyor olacak.
www.wipeoutturkey.com/images/resim2

Yarışma Bu şekilde..
Ben Dün ilk bölümünü izledim ve beğendim..Başvuru yapmaya Karar verdim.Biraz önce başvuru yaptım ve mülakata çağırılmaya yarışmaya hak kazanmayı bekliyorum Sonunda 50 Bin Tl ödül olan bu yarışmayı Kazanabilmem için Koşmam Gereken uzun maratonda desteklerinizi siz değerli MF ailesi bireylerinden rica ediyorum..Saygılarım'la Hoşçakalın...

Bekle Beni Asuman Krause GEliyorummmm :)

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@Recep.Varlı

Teşekkür Ederim Recep abim Saol,Senin Gibi SANATÇI bir büyüğümden Destek almak Benim İçin Büyük Bir onurdur..

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
senı yurekten desteklıyorum bende seyrettım cok guzel bır yarısmaydı

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@Servet_Guner

Çok teşekkür ederim abicim saygılarımı sunarım..Bakalım bi kaç kişiyle görüştüm inşallah yakın zamanda haber çıkar oraya gidip yarışmayı kazanmayı çok istiyorum.:cool:

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Anıl umarım gönlünce olur bu süreç. Başarılar diliyorum. Seninleyiz ;)

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@Mesut KORKMAZ

Çok teşekkür ederim..kazanırsam herşey çok güzel olucak..MF tişörtü giyip çıkıcam oraya!:)

tolgafb

Aktif Üye
Yer
İstanbul
Paylaşım İçin TeşekkürLer kardeşim eline sağlık..Ama Wipe Aut Çocuk oyunu gibi Asuman Gravse yerine acun ılıcaLı sunsa daha iyi oLabilirdi + yarışmacıLar yarışırken cins cins şeyler yapıyoLar soyLiyoLar ...Sorvivor yarısı kadar etkiLeyici deqiLL..AnLIcanız BuU Program 3 4 haftaya kaLkar !!

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
anıl kardeşim seni canı gönülden destekliyorum inşallah umduğunu bulursun şimdiden başarılar

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Bende destekliyorum. Git de birazda sana gülelim.:)

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
selam anıl; aman bu işe girmeden önce iyi düşün taşın!!

çünkü benim de buna benzer bir yarışta başıma çok enteresan şeyler gelmişti.

kısaca anlatayım, yapılan tüm spor seçmelerinde birinci geldim. havuzda 200mt
yarışında ben bitirirken insanlar 150. metreye yeni geliyorlardı!! dakikada 60-70 arası
şınav mekik çektim, koşular falan derken.. mülakatlar komik testler ardından tamam dediler
seçildin, hatta pasaportumda hala dominik vizem duruyor, tüm eşyalarımı topladım
son iki gün kala sizi yedeğe aldık dediler!!!! bende kızdım tüm evraklarımı geri isteyip
ben yedek kalamam dedim. sonra tv'de seyrettiğimde havuz da boğulan kıl kuyruklar
yarıştaydı!!!!!!!!!!!! ama sonra bir iki sefer daha seyrettim, allahtan katılıpta rezil olmamışım dedim:)

Yer
Balıkesirrr..
Zaten akşam yarışmayada baktım..sağlam tiplerii almıyorlar gibi geldi bana...bir de orada sorulan sorular var onlara vereceğin cevaplar çok önemli mülakat için öne geçebilirsin güsel cvplar vererek...

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Hepinize iyi dileklerinizden ötürü çok teşekkür ederim...Şansımı denemek istiyorum..

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@tolgafb

Kardeşim Felaket tellalı gibisin :D naptın sen ya :eek:

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@baris

Önerilerin için teşekkür ederim abicim.Deneyimlerini paylaştığın için saol :)

Yukarı Alt