www.mototr.com

Oncelikle mototr.com sitesini gordum oradan buraya bir link vardi. Hem forum sitesi hem de mototr sitesi bu gune kadar gordugum en guzel motor sitesi.

Mototr sitesinde nerdeyse butun urunlerde ayrintili bilgi var bu yuzden cokemnun oldum ayrica forumu bize kazandiran arkadaslara da cok tesekkur ederim

Yer
Istanbul
Ben 15 Kasım'da Rahmi hocadan alacagım dersten sonra 1000-1500 YTL'lik bir bütçe ayırarak korumalar için Kadıkoy'deki Mototr magazasını ziyaret edecegim, Ulaş Bey umarım orada olursunuz.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Ben 15 Kasım'da Rahmi hocadan alacagım dersten sonra 1000-1500 YTL'lik bir bütçe ayırarak korumalar için Kadıkoy'deki Mototr magazasını ziyaret edecegim, Ulaş Bey umarım orada olursunuz.
ben Rahmi hocanın dersinden önce korumalarınızı tedarik edin. korumanız yoksa Rahmi hoca sizi derse almaz;)

Yer
Istanbul
ben Rahmi hocanın dersinden önce korumalarınızı tedarik edin. korumanız yoksa Rahmi hoca sizi derse almaz;)

Ders gününü ayarlarken konuştuğumuzda korumalarımı henüz edinmedigimi ve yanlış birşeyler almadan önce nasıl bir motorsiklet almak istedigime karar verip ona gore koruma almak istedigimi belirttim. Korumaları Rahmi Bey kendi getirecek benim için :)

Yukarı