Yamaha YZF 600 R mi Suzuki GSX-R 750 mi

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Kayıt
17 Ocak 2008
Mesajlar
1.018
Beğeniler
567
Yaş
51
Yer
Cuxhaven,Germany
#3
Kelimenin tek anlamiyla harika bir alet...
Hayirli olsun dileklerimle...
 
Kayıt
20 Nisan 2008
Mesajlar
12
Beğeniler
7
#5
yaa arkadaşlar race modelleri ile ilgili artık benimde az çok bilgim olsun diye bu topicleri okuyup öğrenmeye çalışıyorum ama vallahi sitenin harbiden en cahiliyim galiba:) zira ben fikir soran arkadaşın hangi motoyu kastettiğini anlamaya çalışırken daha tıkır yıkır cevaplar geliyor. :)

arkadaşın yzf 600 r dediği motor bildiğimiz r6 mı? (çünkü bizim motorun ben 600 olduğunu biliyorum ve grenajlarında da yzf ve r6 yazıyor.. ama ben internet te emin olmak için yzf 600 r yazdığımda thundercat diye başka bir model çıkıyor!
kısacası arkadaş r6 yı mı yoksa thundercat modelini mi kastediyor anlayamadım. (arada beni de aydınlatırsanız memnun olacağım:)
 
Kayıt
20 Nisan 2008
Mesajlar
12
Beğeniler
7
#7
hmm.. suzuki gsx-r den daha iyi olamayacağı çok açık duruyor.
ama bu thundercat modeli benim çok hoşuma gitti yahu!.. daha böyle süpersport değilde ne bileyim citybike havası var. selesinden ve gidon yüksekliğinden öyle görüyor olabilirim. cidden bu şehir içinde çok rahat bir model olabilir ?.. türkiyede sıfırı var mı bu thundercat'lerin? yosa ikinci el mi alınıcak?.. (beldeyama'nın sayfasında böyle bir model yok!)

hay allah.. bak.. moto resmen çok hoşuma gitti..
dostum seçimini bu modelden yana yaparsan muhakkak haberleşelim.. deneyimlerini öğrenmek isterim..

ayrıca modifiye vectra'n da güzelmiş. motosiklet fotosu koydun sanıp tıkladım.. araba çıktı :) bizde de vectra 2.0 cdi var 97 model. ama elimizde patladı. ölü parasına almaya kalkıyo millet..satamıyoruz:)
 
Kayıt
20 Nisan 2008
Mesajlar
11
Beğeniler
1
Yaş
42
Yer
İzmir
#8
valla motoru henüz almadığım için arabamın resimleri var ama madem opelcisin www.opelturkey.net e de bekleriz
 
Yukarı Alt