Yarım Türkiye Turu !

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Karadeniz, iç anadolu, akdeniz ve ege bölgesi turum için sponsor ve yol arkadaşı arıyorum.
Kullanmayı düşündüğüm güzergah;
İstanbul, Düzce, Zonguldak, Amasra, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Sivas, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya, Antalya, Muğla, Aydın, İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale, Keşan, Tekirdağ, Silivri, İstanbul.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
Tam Benlik Ama Benim Motor Gitmez Güzerganinda Askerlik Yaptigimyerve Biçok Akrabalarimin Oldugu şehirler Varkeşke Gelebilsem Neyse şimdilik Buturlara Ancak Iç çekerek Beiyorum Ama Yakinda Bende Giderim Inşallah

ben motoru yeni satdım şuanda honda ve kawasaki arasında gidip geliyorum yani karasızım onun içi şuanda motor yok diyeyim ,

bu yüzden kendimde büyük bir boşluk hissediyorum...

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
şaka Yapiyorsun 100lük Mtotorla Okadaryol Gidilirmi Ama Nada Olsa Honda Gidermi Gider Bozulma Derdin Olmaz Ben Bundan Kurtulanakadar Yolda Kalma Korkusu çekecem Galiba

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
şaka Yapiyorsun 100lük Mtotorla Okadaryol Gidilirmi Ama Nada Olsa Honda Gidermi Gider Bozulma Derdin Olmaz Ben Bundan Kurtulanakadar Yolda Kalma Korkusu çekecem Galiba
Herkes şaka yaptığımı düşünüyo ama inşallah gezi sonrası resimleri burda hep beraber görürüz.
Şu anda 27.500 Km de. Şimdiye kadar bi sorun cıkarmadı bundan sonrfada bi sorun cıkaracagını zannetmiyorum ama hazırlıklı olmak lazım tabi :D

Yer
on the road
Harika bir fikir.. Kutluyorum, bu kararı almak bile zor oluyor insanlar için. Arkadaşlarımı "hadi uyku tulumlarımızı alıp yola düşelim" diyerek hiç ikna edemedim mesela.. :p

Motorum olsaydı muhakkak eşlikçiniz olurdum.. Eğlenceniz bol, yolunuz açık olsun..:)

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
fulum, aklını başına devşir, bit ile bitmez o yol, tek olmaz, hem sıkıntılı hem riskli olur, tek çekilmez o kadar km. bu sana son uyarım, sonra demedi deme (tamam mı ibrahim :) )

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
fulu dostum böyle bir tur için en az 1 ay ayırman gerekir ayrıca böyle bir turun enerjısını kendinde bulabildiysen tebrik ederim en büyük sponsor kendi moralın olacaktır daha önce benim böyle bir turum oldu konu ile ilgili detaylı bilgi topıklerde mevcut göz atabilirsin

Yukarı