ybr 125 kullanım klavuzu turkce

pelin

Kıdemli Üye
merhaba arkadaşlar,

yamaha'nın bırcok modelının TR kullanım klavuzunu sızınle paylasabiliriz ihtiyacı olan motosikletforumdan bize ulasabilir. BAYDAR TİCARET - ANKARA hoscakalın.
Bir gün sizden bir motosiklet alacağım. Ulaş Bey bütün modellerin olduğunu söylüyor chopperdan raceinge geçeceğim o zaman ben ve hevale bir jest yaparsınız artık.

heval mt03 ü kafaya takmış ben de r6 :)

Yer
Ankara
Bir gün sizden bir motosiklet alacağım. Ulaş Bey bütün modellerin olduğunu söylüyor chopperdan raceinge geçeceğim o zaman ben ve hevale bir jest yaparsınız artık.

heval mt03 ü kafaya takmış ben de r6 :)
kapımız her zaman sizlere acık, elbette yardımcı olur jest yaparız yeterki bizi tercih edin.

kapımız her zaman sizlere acık, elbette yardımcı olur jest yaparız yeterki bizi tercih edin.
Teşekkür ederiz.. Peki sanırım siz Ankara'dasınız nasıl olacak. Biz de isteriz Ulaş Bey'in abisinden almayı.

Benim planım yaza doğru bir tane mt03 almak. Pelin R6 istiyor ama ben onun da Mt03 almasını istiyorum.

Ayrıca sizinle tanıştığımıza da forum adına sevindik.

Yer
Ankara
Teşekkür ederiz.. Peki sanırım siz Ankara'dasınız nasıl olacak. Biz de isteriz Ulaş Bey'in abisinden almayı.

Benim planım yaza doğru bir tane mt03 almak. Pelin R6 istiyor ama ben onun da Mt03 almasını istiyorum.

Ayrıca sizinle tanıştığımıza da forum adına sevindik.
Hic sorun değil, motosikletlerinizi İstanbul'da teslim edebiliriz. Bende sizlerle aynı forum da olmaktan onur duyuyorum .Elimden geldiği kadar tüm motosilklet kullanıcılarına yardımcı olmaya çalısacagım. Hoşçakalın

Çok teşekkür ederim... Sizler gibi motosiklet sektöründen kişileri aramızdan görmekten asıl biz onore olduk

Yukarı