Ybr125 rölanti sesindeki tuhaflık, ses dosyası var.

Arkadaşlar merhaba bugün akşam eve dönerken motorun rölanti sesinde bir anormallik farkettim bir şakırtı sesi geliyor, önemli bir şey midir ve sebebi ne olabilir? Sakarya'da tanıdığım iyi bir motor ustası olmadığından size sormak istedim. Bir de bu sabah motor zor çalıştı, benzinim de az olduğundan yedek depoya alıp çalıştırdım, çalıştırırken değişik bir ses çıkardı ilk kez duyduğum ancak sabah giderken rölanti sesinde bir anormallik farketmemiştim.

Eve varıp parkettiğimde ses devam ediyordu motorun soğuk olmasından kaynaklı bir sorun değil yani:

Arkadaşlar bu ses dün yoktu ancak bugün yine var, bir de dün motoru çalıştırırken motordan pat diye hafif bir ses geldi çalışmadı sonra ikinci denememde çalıştı. Sakarya'da tanıdığınız iyi, güvenilir bir usta var mı?

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Hüseyin Bey

Sanırım YBR kullanılmadığı için cevap verilmiyor. Dilerseniz Şenol Abi'ye özelden yazın. O bilebilir.

Adapaxarinda servis hem çok para alıyor hem tok biri yeterince alakadar olmuyor. Birsey soracak cimbizla ağzından söz çıkıyor. Garantisi bitsin başka yerlere bakıma gidecem
2013 ybr

]

Çamur taşlaşıp bir yerlerinde sıkışmış olabilir. Nanoprotech Motosiklet Yağlama kullan bir güzel de motoru yıka kurutma bile hiç biseyi kalmaz

Yukarı Alt