Yeni demir at'ım...

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Hayırlı olsun Dostum.
ALLAH zencirine tekerine ve daha önemlisi sana zeval vermesin.
Güle oynaya kullan ama dikkat et sükütura benzemez bu alet.:D
Teşekkür ederim Şenol hocam...Haklısın üstüne oturunca hissettim zaten,o yüzden gittim eğitim aldım,ha yeterli mi diye sorarsan,hiçbir zaman yeterli değil...Öğrenmek istedikten sonra öğrenmenin sınırı olmuyor,bu işin tabanı var tavanı yok...:)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Hayırlı olsun sağlıkla bin Metin hocam..Çok asil bir duruşu var ,eminim yoldaki gidişi de öyledir..
Biraz gidonu yamuk gibi geldi ama neyse ki buluşmalarda birlikte tutar düzeltiriz!..:) :)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Hayırlı olsun sağlıkla bin Metin hocam..Çok asil bir duruşu var ,eminim yoldaki gidişi de öyledir..
Biraz gidonu yamuk gibi geldi ama neyse ki buluşmalarda birlikte tutar düzeltiriz!..:) :)
Teşekkür ederim abicim...Düzeltelim abicim,nerde ne yamuk varsa düzeltiriz...:)

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Metin abicim hayırlı uğurlu olsun. Ben de bir süredir bu makineyi inceliyordum. En iyisini yapmışsın. Güle güle kullan.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Metin abicim hayırlı uğurlu olsun. Ben de bir süredir bu makineyi inceliyordum. En iyisini yapmışsın. Güle güle kullan.
Teşekkür ederim Özgür'üm...Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah...:)

Umut Karkın

Organizatör
Yer
ANKARA
Metin hocam hayırlı olsun, Allah kazasız belasız bindirsin...

Motor hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyiz... km nedir? yoksa acentedenmi ?

Umut Karkın

Organizatör
Yer
ANKARA
Teşekkür ederim Umut hocam...2011 model,KM "0",Honda-MOTOTAL'den...:) Acenta'dan mı derken?
Acentadan abi acentadan... önceleri sıfır araçlara acenta denilirdi... en azından bizim o taraflarda öyleydi..

Abi tekrar hayırlı olsun, bu renk çok göze çarpan güzel bir renk. Varaderonun ne kadar özel bir motor olduğunu tam anlamıyla ortaya çıkarmış.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Metin abi hayırlı uğurlu olsun beyaz çok yakışmış anlamalıydım avatarından fuarda üstüne oturunca enduronun keyfine varacağına kanii oldun sonunda kesin tatlısını artık yeriz en kısa zamanda hatta bu perşembe toplantıda gelde inceleyelim ;) kazasız belasız hayırlı sürüşler ;)

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
vay vay vay vay kimleri görüyoruz..bu sene beyazlar içindeyiz desene metin abi.valla abi acayip sevindim rabbim kaza bela vermesin tam sana yakışan makineyi almışsın zate onun bi kardeşide bizde beraber el ele kolkola gezeriz artık.tekrar hayırlı olsun abi çantalar felan yıkılıyor makine yaa...

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
hayırlı uğurlu olsun pek bir yakışıklı.
tdm ile ararsın da gidip gelmiştim kısmet sanaymış:)

Yukarı