Yeni Motor Kazası :(

Yer
Kadıköy/İstanbul
Biraz önce önümde yaşanan kaza.. Motosiklet hasar aldı fakat Allahtan sürücüde çok önemli bir şey yok... Dikkat her zaman hayat kurtarır.

261img261/3982/photo0003cz9

Utku.Sahin

Kıdemli Üye
Yer
tokat/niksarlıyım. sırasıyla istanbul bingöl deniz
arkadaşa geçmiş olsun.neyseki bişeyi yokmuş.206 arkadan çarpmış anladığım kadarıyla.koca motoru görememişmi

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bu 4 tekerler nezaman 2 tekerleri görecek (ya da görmek isteyecek)

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Geçen kırmızı ışıkta beklerken, bu 1.4 tipo tarzı bir araba arkamdan dokundurdu, şöyle baktım tanıdık heralde şaka yapıyor dedim. kırmızı ışık yeşile dönünce ilerledim sağa çektim. yanımdan transit geçti eleman. bende bunu kırmızı ışıkta yakaladım, bi baktım yanında sevgilisi var. Efendice sordum:
- hayırdır bana neden dokundurdun, bişey oldumu sana dedi- bende beni bırak, sen bana niye dokundurdun dedim. Bu kezde arabaya birşey oldumu diye soruyor. Baktım yanında sevgilisi var, Çok fazla üstüne yüklenmedim çocuğun, özrünü diledi bende bastım gittim.

ÖZET: olay şu ki eleman, sevgilisinin yanında artistlik yapmak için, bana bu eylemde bulunabiliyor. arkadaşlar gerisini siz düşünün artık :)

saygılar..

Yer
samsun
işde kızın yanında adam dövülmez diye kural var delikanlılık kuralında böle adamlar için gözünü kapatacan onu alacan aşağıya vur babam vur:D

Yer
Kadıköy/İstanbul
Birgün Ormanlar kralı Aslan ormandaki bütün hayvanları mekanına çağırır..Toplantı misali..

Bütün hayvanlar gelir. Sadece serçe ortalıkta gözükmemektedir. Aslan kızar nerede bu serçe diye.. Kimse bilmez.

Aslan: Çabuk bana serçeyi bulun der..

Diğer hayvan alemi başlar serçeyi aramaya ve sonunda bir dalda sevgilisi ile aşk yaşarken bulurlar..

-serçe kardeş toplantı var Kralımız sizi de çağırıyor.. der diğer hayvanlar

Serçe: Gidin aslana Benim gelmediğimi söyleyin der..

Diğer hayvanlar şaşırır ve serçenin canına susadığını düşünürler..

Aslana koşarak Kralım serçe gelmiyor.. derler

Aslan: yanında bir var mıydı? der..

Diğer hayvanlar: yanında sevgilisi vardı.. der.. diğer hayvanlar..

Aslan: Hımm tamam o zaman gelin onsuz toplantıyı yapalım..der ;)

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Doğru söylüyorsun ulaş abi, galiba elemanda bu anlattığın olaydan güç alarak o hareketi yapmış galiba :D

Yer
Ankara
Bugün bende ufak bir kaza geçirdim,çimleri sulayan nesneler yoluda suladıkları için savruldum ve sola yattım,azcık bacağımda ve omuzumda sıyrıklar var,kafamı kaldırıma vurdum,neyseki kask görevini çok iyi yaptı hiçbir darbe hissetmedim,kask olmadan kaldırımın köşesine kafamı vurduğumu düşünemiyorum bile,motorun ise vites,debriyaj,ön çamurluk ve grenajlar kırıldı.

Utku.Sahin

Kıdemli Üye
Yer
tokat/niksarlıyım. sırasıyla istanbul bingöl deniz
dbmaster çok geçmiş olsun.en büyük kazan bu olsun inşallah.

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
dbmaster büyük geçmiş olsun, bizim burada da yapıyorlar o sulama olaylarını özellikle geceleri, her görüşümde yavaşlayıp içimden de kazaya sebebiyet verdiklerini söyler dururum. Çok dikkat etmek lazım büyük geçmiş olsun tekrardan.

Yer
Ankara
Herkese teşekkür,bugün itibarı ile vites ve debriyaj kolu tamir edildi ve motor yürür hale geldi,sırada grenajların tamiri var.

Yer
İstanbul
Selamlar Arkadaşlar,

Maalesef bende 12 sene aradan sonra ilk kazamı yaptım..Şu an omzum 2 yerinden kırık fakat bir sorun kalmayacakmış...Bodruma gitmek için sabah 6.15 te bandırma feribotuna doğru yola çıktım fakat B.Köprüsü üzerinde alkollü bir sürücü olduğunu tahmin etttiğim bir araç son anda önüme geçti. Düşünsenize köprü bomboşş....araç orta şeritte 30 km.ile gidiyor ve önü boş...Bende sol şeritten 4.cü viteste tam aracı geçerken nedenini anlayamadığım bir şekilde önüme geçti ve kendimi fren yapamadan aracın tamponunda gördüm. Sonuç; 50 mt. sürüklendim..dizler ve ayaklar yara aldı...Omuzda 2 kırık ..ve kaçan bir alkollü sürücü...Trafik bomboşken bile her an herşey olabiliyor. Tüm arkadaşlarımın bilgisine....

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
@ulas

demekki insanın yanında sevdigivarke kıralını görmez motoruda bu nedenlemi görmemiş o araçkullanıcısı

Yukarı Alt