Yeni Motorumla Siz Dostlarımı Selamlar

Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar 2 Hafta evvel Çin işi Bisan 150 Senatör Scootorumu Satıp Japon işi Suzuki Gs 500 2000 model makinamı almış bulunmaktayım,
Aralarındaki fark sadece görünüş değilmiş ki :) Binip gezdiktenten sonra anladım, Biraz sağını solunu elden geçirmek gerekiyor öncelikle yere temasımı sağlayan lastiklerimi değiştirmem icap etti arkadaşlar,

Duro marka lastikler fiyat olarak iyi geldi ön +arkayı 125 ytl+ lastik takamaya bitiriyorum. Bu lastikle ilgili çekinceleri ve takdirleri olan varsa paylaşmanızı isterim, Ha her türlü lastikle ilgili teklifede açığım,

Ayrıca arkadaşlar bu Gs 500 lerin Çanta taşıma aparatlarını nerden bulabilirim ?

Arkadaşlar Benim De Motorum Vardi Ama Sattim Bende şimdi Gti 1.9 Peugeot Araba Var 600cc Motorla Takas Etmek Ist,yorum Yardimci Olurmusunuz

TABİYKİ KENDİMİ TANITMADIMÖZÜR DİLERİM SAMİYMİYETIM İÇİN BEN İZMİRDEN KAYATEZGAHTARIM MOTOR HASTASIYIM İNGİLTEREDE VE BURDA BİR ÇOK MOTORUM OLDU YANI bu motorculukta yabancı deyilim

arkadaşlar hyosung gt 250 r... aldım bana biraz yardımcı olurmusunuz sağ ayna kırılmış parçası izmirde yokmuş dediler lutfen bi araştırabilirmisiniz

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
hayırlı olsun arkadaşlar yeni motorlarınız , hysoong un Türkiye distirübütörü olan firmadan bulma şansın var bence araştırırsan teknik servis desteği alabilirsin güle güle kullanın sevgiler.....:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Motor alan arkadasları tebrik ederiz..

Not: Arkadaslar herkes net cevap bekliyor bunun icin net sorular olması lazım ve ilgili noktalara acılması lazım.. Biraz da sabır gerekiyor sitede mesajlar hızlı ilerliyor biraz anlayış lütfen..

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
@ulaş

Ulaş Hocam haklı arkadaşlar ve hepimiz sizlere yardımcı olmak için gayret ediyoruz buna inanın güvenli sürüşler

Yer
İstanbul
Yanlız neden benim topikte aşmış kaya kardeş anlamadım, Neyse misafirimiz olsun. Tüm arkadaşalra iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Yeni motorlarınız hayırlı olsun arkadaşlar... Kaya kardeşim herkes hyosungun aynasını nerden bulabilrceğini bilemez,Kanuni servisine bir sor derim...;)

Utku.Sahin

Kıdemli Üye
Yer
tokat/niksarlıyım. sırasıyla istanbul bingöl deniz
ikinizin motorlarıda hayırlı olsun.kazasız belasız binin inşallah.

Yukarı Alt