Yeni üye olanlar veya olacaklar dikkat

Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
3.159
Beğeniler
4.271
Yaş
42
Yer
Kadıköy/İstanbul
#1
Yeni üye olan arkadaşlar veya olacak arkadaşlar merhaba,

Sitemize üyelik yönetici onaylıdır.

Foruma üye olduktan sonra yönetici tarafından üyeliğiniz aktif hale getirilir. Eğer üyeliğiniz aktif hale getirilmemişse aşağıdaki nedenlerden dolayı getirilmemiştir.

1.Doğru kullanıcı adı girmediyeseniz

2.Kendi isim veya isim soyisminizi kullanmadıysanız

3.Bilgilerinizi eksik doldurduysanız

4.Nick kullandıysanız

üyeliğiniz aktif hale gelmeyecektir.

Böyle bir durumda lütfen [EMAIL="info@motosikletforuminfo@motosikletforum.com[/EMAIL] adresi ile irtibata geçiniz.

Sitemize kayıt olduktan sonra sol tarafta yeni üyeler bölümünde kendinizi görürsünüz. Eğer kırmızı iseniz üyeliğiniz aktif olmamıştır. Eğer siyah iseniz üyeliğiniz aktif olmuştur ve forumu kullanabilirsiniz.

Forum sitemizdeki her bir üye özenle seçilmiş ve gerçekten motosiklet sevdalısı üyelerdir. Bundan dolayı her katılmak isteyenin üyeliği kabul görmemektedir.

Forum sitemize isim veya isim soyisim ile üye olmayan hiç kimsenin üyeliği aktive olmamaktadır. Nick ile üye olduysanız yöneticiler tarafından isminiz belli ise uygun isimle değiştirme işlemi yapılmaktadır. Örneğin motorcu1 diye kullanıcı adı girdiniz ama emailiniz de [EMAIL="recepivedik@hotmailrecepivedik@hotmail.com[/EMAIL] bu durumda yönetici sizin kullanıcı adınızı recepivedik yapacaktır.

Diyelim sitemize motorcu1 diye kullanıcı adı ile üye oldunuz ve mailiniz de [EMAIL="motorcu1@hotmailmotorcu1@hotmail.com[/EMAIL] üyeliğiniz kesinlikle kabul görmeyecektir.

Sitemiz için ayırtılmış bir kontenjan bulunmaktadır. Bu kontenjan dolduktan sonra bilgileri eksik olan üyelerin üyeliklerine doğru üye bilgileri ile kaydolundukça son verilecektir. Böylece belli bir kontenjan ile hiç eksik bilgisiz üyelikler tanımlanacaktır.


Sitemize üye olmadıysanız lütfen üye olurken kullanıcı adınız kısmına kendi adınızı ve soyadınızı belirtir bir şekilde üye olunuz. Aksi taktirde üyeliğiniz kabul görmeyecektir.

Bilginize

Türkiye'nin en seçkin üyelerinin bulunduğu forum sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

[EMAIL="info@motosikletforuminfo@motosikletforum.com[/EMAIL]
 
Kayıt
29 Kasım 2017
Mesajlar
6
Beğeniler
0
Yaş
41
#2
Merhaba, ben forumda yeniyim. Bazi bilgiler paylasmak istiyorum fakat yeni konu açamiyorum. Yardimci olurmusunuz? Tskler
 
Kayıt
16 Aralık 2017
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Yaş
26
#3
merhaba ben nick kullandım ama bilmiyordum j700 diye nick kullandım ismim Ramazan AYDIN siz değiştirseniz olur mu
 
Kayıt
23 Aralık 2017
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Yaş
18
#4
Selamın aleyküm benim acil konu açmam gerekiyor forumuza rastladım belki soruma cevap bulunur diye ama onay gerekiyormuş inşaallah bir an önce onaylanır saygilar
 
Yukarı Alt