Yeniyim :) yardım edin :)

arkadaşlar abiler merhaba,

öncelikle motor almak için ehliyetimi bekliyorum. yaşımı yeni doldurdum nasipse 22 ekimde sınava girmiş olacağım. Sizlere birkaç sorum olacak;
1)yamaha yzf 125
2)aprilia rs 125
önerileriniz nelerdir?
boyum 1.88 motor altımda kaybolurmu? genellikle okul ve dersaneye gideceğim için iki kişide sorun olurmu ve arka oturumu nasıl :) yakıt konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim :) teşekkürler :)

Yer
KIRKLARELİ/VİZE

öncelikle motor almak için ehliyetimi bekliyorum. yaşımı yeni doldurdum nasipse 22 ekimde sınava girmiş olacağım. Sizlere birkaç sorum olacak;
1)yamaha yzf 125
2)aprilia rs 125
önerileriniz nelerdir?
boyum 1.88 motor altımda kaybolurmu? genellikle okul ve dersaneye gideceğim için iki kişide sorun olurmu ve arka oturumu nasıl :) yakıt konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim :) teşekkürler :)
hoşgeldin..

her ıkı motorda da boydan dolayı sıkıntı yaşarsın oturma pozısyonu bel fıtıgına sebep verebilir..ama her ıkı motorda alınabılır ikiside kaliteli ve sağlam motorlar

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara

1)yamaha yzf 125
2)aprilia rs 125
önerileriniz nelerdir?
size bir merhaba ve hoşgeldiniz diyebilmemiz için lütfen ilgili
bölümde kendinizi tanıtan bir başlık açınız.

hoşgeldin..

her ıkı motorda da boydan dolayı sıkıntı yaşarsın oturma pozısyonu bel fıtıgına sebep verebilir..ama her ıkı motorda alınabılır ikiside kaliteli ve sağlam motorlar
arkadaşlar lütfen forum kurallarını siz de bir kez daha okuyunuz!!
forumumuza girişte ilk önce kendimizi tanıtan bir başlık açılmasını
istiyor ve ondan sonra yeni gelen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Yukarı