Yeniyiz bizde

Yer
istanbul/bahçelievler
Umarım formun kalitesine bağlı o.
öncelikle hoşgeldiniz.bu forum kaliteli ve kaliteli kendini bilen kişilikli insanların olduğu bir topluluk büyük bir camia,büyük bir aile.paylaşımı güzel mütavazı insanların yer aldığı kardeş ve abi kavramı adı altında bir forum sitesi.forumu kullanırsanız herşeyi anlayacaksınız.bizim ailede saygı ve sevgi var.iyi forumlar

oka

Kıdemli Üye
Yer
Beylikdüzü-İstanbul
öncelikle hoşgeldiniz.bu forum kaliteli ve kaliteli kendini bilen kişilikli insanların olduğu bir topluluk büyük bir camia,büyük bir aile.paylaşımı güzel mütavazı insanların yer aldığı kardeş ve abi kavramı adı altında bir forum sitesi.forumu kullanırsanız herşeyi anlayacaksınız.bizim ailede saygı ve sevgi var.iyi forumlar
Çok teşekkür ederim,hoş bulduk.Bizim ailedede saygıya saygı sevgiye sevgi var anlaşacağız gibi görünüyor.Sizlerede iyi forumlar.

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
Motosiklet Forum Ailesine Hoş Geldiniz..

Siz Değerli Büyüklerimizi Bu Büyük Aile Ortamında Görmek Gerçekten Mutluluk Verici;

İsminizle Hitap etmek İsterdim Ancak İsiminizi yazmadığınız için kusuruma bakmayın..

İyi Forumlar..

Not : Nic Değiştirmek İsterseniz Aşşağıdaki Linke Tıklamanız Size Bu Konuda Yardımcı Olacaktır..

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1436

oka

Kıdemli Üye
Yer
Beylikdüzü-İstanbul
Motosiklet Forum Ailesine Hoş Geldiniz..

Siz Değerli Büyüklerimizi Bu Büyük Aile Ortamında Görmek Gerçekten Mutluluk Verici;

İsminizle Hitap etmek İsterdim Ancak İsiminizi yazmadığınız için kusuruma bakmayın..

İyi Forumlar..

Not : Nic Değiştirmek İsterseniz Aşşağıdaki Linke Tıklamanız Size Bu Konuda Yardımcı Olacaktır..

http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=1436
Teşekkür ederim Ferhatcım.Bu sıcak karşılama beni ziyadesi ile ısıttı.
İsmim Tuncel soyadım Oka (özür)

Hepimize iyi forumlar.:)

Yukarı