yorumsuz

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
bu adamlar bela ile dans ediyorlar altlarında 130 hp lik canavarlarla cambaz bunlar.

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
Gerizekalıda geride olsa bi zeka olur bunlarda o da yok demekki bunlar zekasız... Arkadaş kaskını takmışsın güzel. hadi montunda korumalıda pantolon ne? Allah korusun o motordan bir düşsen yada o motor bacağına düşse diz kapağın kırılsa ömür boyu toplallasan dahamı iyi? Yada onu geçtim hadi bu canını düşünmüyor. hadi o motor yere düşse ve 120yle gelen bir aracın altına girse ve kaza yapıp o arabadakiler ölse dahamı iyi? Arkadaşlar akrobasi yapmak isteniyorsa kenan sofuoğluna özeniliyorsa bunun yeri pistlerdir. KARAYOLLARI DEĞİL. Şimdi motorcu olarak sizlere sormak istiyorum ilerde bir gün otomobilinizle giderken böyle hareket yapan bir motorcu yüzünden kaza yapsanız ve allah korusun bir yakınınız vefat etse tepkiniz ne olurdu?

Bu sebeple her zamanki gibi en iyi sürücünün imzamda yazdığı gibi olmasını tercih ederim..

Okay Okyay

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Her zaman söylediğim gibi
hız ve sürat felakettir
dikkat edelim
gereksiz hareketlerden kaçınalım kime neyi ispatlıyoruz ??

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Adrenalin ihtiyacı olanlar için seyretmesi hoş ve tedirgin edici görüntüler

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Ben yorum yapacağım
Şimdi bu hareketleri trafiğe açık alanda yapmak maharet bilgi tecrübe işi midir salaklık mı.
Direkt söyluyorum salaklık.
Tarfiğe açık alanlarda bunu yapmak ölüme davetiye çıkartmaktır.Ayrıca motosiklete antipatisi olanlarıda haklı çıkartmaktır.İşte bak serseriler gene çıktı piyasa demeleri ne kadar hoştur.Bunların kendilerine serseri denmeleri çok hoşlarına gidiyor herhalde.
Ama ben derim ki bizim ruhumuz serseri olsun kendimiz hareketlerimiz değil.
Bu hareketleri yapmak istiyorsan git trafiğe kapalı pistelrde istediğin gibi yap bende güzel harekete alkışla destek vereyim.
Ha derseniz bunları herkes yapamaz.Ben de derim ki size bunları ben Goldwingle yaparım.K 1200 LT ile yaparım.Ama trafiğe kapalı alanda
Ama ne gerek var.Motosiklete biz efendi binelim gezelim gıyabımızda küfür ettirmeyelim.

Yukarı Alt