Zanaat Sahipleri buraya

Yer
istanbul/esenler
evet arkadaşlar bu bölümdede bir zanaat'ti olan arkadaşlar toplanalım bakalım kimin ne zanaati varmış çalıştığıın sektör önemli değil önemli olan zanaat'in

ben Torna (tesviye kalfasıyım) diplomalı ama iş ağır ve tehlikeli olduğundan
kendimi pc işine adadım orda gerekli eğitimleri sağdan soldan kendi kendime vererek geliştirdim

şimdi ise profesyönele yakın CG modelistiyim 3ds max

Yer
istanbul/esenler
Evet bizim sektörde genelde öyle...Herkes kendi tezgahı hesabı..Şuanki çalıştığım yerde öyle değil ama cnc torna,dik işleme,üniversal bakıyorum..
ben işi pek sevmemiştim puanım ona yetmişti diye mecbur gidiyorduk meslek liseli hesabı bir gün stajda kro'nun teki üniversalın anahtarını aynanın üzerinde bırakmış birde sen tut çalıştır ünivarsalde büyük aynasını 8 kişi zor takıyordu yerine tam inç'leri hatırlamıyorum artık bırakalı 7 8 seneden fazla oluyor neyse
çalıştırınca ayna'nın ahahtarı sıkışıyor motorda kuvvetli ayna dev gibi ya ona göre enson hatırladığım kulağımın yanından vuffffff diye bir ses ardından zank diye saplanma ses bir baktım arkamdaki duvara saplanmış

yani kafam 2cm daha sağda olda anlımın yada suratımın ortasına saplanacaktı
sonra kapıştık elemanla bende hem işi hemde okulu bıraktım attım kendimi pc hayatına şimdi memnunum allaha şükür

Eren Göksel

Forum Bağımlısı
Yer
Sincan, Ankara
ben işi pek sevmemiştim puanım ona yetmişti diye mecbur gidiyorduk meslek liseli hesabı bir gün stajda kro'nun teki üniversalın anahtarını aynanın üzerinde bırakmış birde sen tut çalıştır ünivarsalde büyük aynasını 8 kişi zor takıyordu yerine tam inç'leri hatırlamıyorum artık bırakalı 7 8 seneden fazla oluyor neyse
çalıştırınca ayna'nın ahahtarı sıkışıyor motorda kuvvetli ayna dev gibi ya ona göre enson hatırladığım kulağımın yanından vuffffff diye bir ses ardından zank diye saplanma ses bir baktım arkamdaki duvara saplanmış

yani kafam 2cm daha sağda olda anlımın yada suratımın ortasına saplanacaktı
sonra kapıştık elemanla bende hem işi hemde okulu bıraktım attım kendimi pc hayatına şimdi memnunum allaha şükür
off çok kötü olmuş ya..dikkatsizlik nelere mal oluyor..hakiikaten zor bir durum karşısında etkisiz kalmışsın..sen dikkat etsen bile bazı durumlar affetmeye biliyo..

Yer
istanbul
Ben Otomotiv öğretmenliği mezunuyum.Cocukluktan beri tamir işlerinin içindeyim.oto tamiri motor mekanik elektronik konusunda çeşitli firmalarda danışmanlık,servis şefliği yaptım.Ayrıca araç elektroniği konusunda çeşitli markalardan eğitim ve seminerlere katılarak bu alanda ki bilgimi geliştirdim.Tekne motorları proje çalışmaları yapmaktayım.Ayrıca bir dönem Ralli araçları hazırlıgında görev aldım.

Team atölye kazaz
Belgin motor yağları gibi firmaların rally car hazırlığında görev aldım.

Yer
Muş
Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri :) Her konuda uzmanlık Gösterebilirim yeterki devrede kondansatör direnç olsun :p

Benim mesleğim turizm ve yurt içi rehberliği yapıyorum ara vermiş olsamda :)

Bir süredir Airbrush ve tasarım işleriyle uğraşıyorum.

Yer
İstanbul
Ben Elektrik Teknisyeniyim.kısmetse biyo medikal cihaz teknolojileri bölümünü bitirmeyi düşünüyorum.daha önceleri vidalı kompresör dalında çalışma yaptım.2 tane yat otomasyonu bitirdim.medya otomasyon-baskı- kumanda-insert sistemi kurup devreye aldık.14 senedir kamuda elektrik teknisyeni olarak çalışmaktayım.çalışmak güzeldir..

ihracat firmasında experim ancak çok stresli bir iş olduğun dan bu yıl bırakacam çok iş seçenemm var birini seçecem artık

Yukarı