Zat'landım :)

Cansu_Tezcan

Forum Bağımlısı
Yer
LüLeBuRRGaZ
EHLİYETE YAZILDIM

Bazı aksiliklerden dolayı ne ehliyet alabildim nede motor..

Bizim sezon açılış yemeği buna bahane oldu :D

1 hafta öönce babam sana zat'ı vercem vercem diyodu bende inanmıyodum :D

cumartesi günü al bakalım gez biraz dedi gittim şöyle bi e5 e çıktım çok güzel makina..

şimdillik bununla yetincem ilerde ehliyeti aldıktan sonra büyütcez kısmetse :)

aşağıdaki fotolar pazar günü sezon açılış yemeğinde çekildi kask takmadım diye sitem etmeyin bana foto çekilmek için takmadım normalde takıyorum :)

yorum sizin yeni çin çan çon mondial 150 zat motorummmm :D

nasılda sıkı sıkı tutuyom motoru kimse almasın diye

işi ilerlettim arkama elemanda alıyorum ::)

:MD:
ayağımı düzeltiyodum o anda çekmişler

KORUMALIKSIZ ASLA BİNMİYORUM MOTORA!!YANLIŞ ANLAŞILMASIN :)

Cansu_Tezcan

Forum Bağımlısı
Yer
LüLeBuRRGaZ
o mont formalite armode den sipariş verdik e kaskta ulaş abiden zeuss alpinestardanda ayakkabı alcaz tam olcak :) biraz o motora fazla ama neyse :)

serkan thundercat

Forum Bağımlısı
hayırlı olsun da , ehliyetsiz kullandığını nasıl bu kadar rahat söylüyosun, orasını anlayamadım :)

hayırlı olsun kardaş tam kasksız footoyu görünce arkadaşa bi uyarı yazısı ile beraber bişiler yazayım diye klavyeye dokunuyordumki :D alt tarafı okudum kaskı fotoğraf için çıkardım şeklinde.:D cansu kardaş tekrar hayırlı olsun . kask bir kere lazım olur ama nezaman lazım olacağını asla bilemeyiz . demedi deme ibrahim.:D:D

Yer
ANKARA
valla cansucum çok güzelmiş ama gerçekçi oluyum sana hiç yakışmamış :) ama ilerde şu baba krizini altlatınca yani sana güzel bir makina yakışır bak makina diyorum haa.:) neyse çek güzel hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.:)

Yukarı