Zeus Kask Hediyeli Bol Köpüklü Yarışma :)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Arkadaşlar,

Ödüllü yeni bir yarışma ile karşınızdayız.

Bu yarışmayı kazanan arkadaşa Delta Bisiklet (MotoTR)Zeus Marka Kask hediye edecektir. Şehir dışından kazanan arkadaşlara kask kargo ile yollanacaktır. Hediye edilecek kask ölçünüze uygun olarak verilecektir.

Şimdi yarışmamız söyle:

Motosikletinizi Yıkarken Resminizi çektiriyorsunuz. Motosikleti yıkarken en çok köpürten arkadaş kaskı kazanıyor. İlginç yıkama pozları da yarışma dahilindedir.

Kurallar:

• Resimde siz ve motosikletiniz kesinlikle gözükecek.
  • Kullanıcı Adınız Kurallara uygun değilse ( Nick Kullanıyorsanız ) ve profil bilgileriniz eksik veya doğru değilse, yarışma dışı kalıyorsunuz.
  • Lütfen bunun dışında resim koymayınız.
  • Yeterli katılım sağlandığında forum olarak kazanan belirlenecektir.
  • Motosiklet Forum Yönetim Kadrosu yarışmaya katılamaz. Fikir açısından resim koyabilirler.
  • Her yarışmacı sadece bir resim koyabilir.
  • Foruma Resim Ekleme bölümünü mutlaka inceleyiniz.
Örnek Resimler koyuyoruz ama bizim istediğimiz resimde siz de olacaksınız ve elinizden geldiğince sabunu köpürteceksiniz.

i294.photobucket.com/albums/mm101/joedyna/JoenSilver

i287.photobucket.com/albums/ll157/cozzyjeff/foam1

i.pbase.com/o4/32/575532/1/57692159.DSCF0091

Hadi kolay gelsin

Saygılarımızla

Motosiklet Forum Yönetimi

Emre PALAK

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul
Yıkıyoruz hatta benim yarışma ile ilgili düşüncelerimde vardı ama köpürtme işi beni bozdu biraz. Açıkçası beceremedim. Su köpürdü ama motor köpürmedi. Sanırım yanlış malzemenin gazabına uğradım. Zaten acele işe şeytan karışır derler :D

Erdal Özgüner

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/küçükçekmece
diskolarda bulunan köpük makinasıyla her tarafını köpük yapıcam motor görünmüyecek, çekicem resimleri birinci olucam, yada turistlere köpük banyosu yapan hamam tellaklarına vericem bahşişi köpürtsünler motorumu birinci olayım kapayım bütün hediyeleri beyavv, öteki yarışmacılara başarılar.

Yer
istanbul
:) iyi bakalım o da süpriz olsun ama benimkinin fullface ini alacam senden galiba yakın zamanda... bu arada güneş vizörlü fullfaceler geldi dimi...

Yer
istanbul
ooooooo olmuyor ama hile var hocam. motor köpürteceğiz dedik siz duygularımızı köpürtüyorsunuz. benim hanım şu anda hamile çocuk olsa 25 inde evlense 28 inde torunu halletseler 5 sene o büyüse kafadan benim bu şekil fotoğraf koymam 33 sene. bu yarışma kaç yıl sürecekki? neyse artık bende birinin torununu bulup o şekilde çözeceğim olayı. kısmetse bu cumartesi ekleyeceğim bende fotoyu:)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
@Burak.Cingiz

En çok bu yarışmayla ilgilenen sensin Burak bey ama daha fotoğrafını görmedik!..Sen de başka biçimde köpürt görelim!..Nasıl olsa yarışma!..Belki sen kazanırsın!..:)

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı