[Zonguldak - Motosiklet Forum]

mehmet MORCU

Kıdemli Üye
Yer
zong/ereğli
mrb..bende geldim zonguldak ekibine ereğliden ilhan abi mf nin zonguldak temsilciliği olduğunu neden sölemedin tesadüf buldum burayı çok güzel bir faliyet il il örgütlenmek selamlar herkese..

Yer
kastamonu
tüm Zonguldak'taki motor dostlarına selam.ben komşu il Kastamonu'da yaşıyorum ama Zonguldak'ın gönlümdeki yeri ayrıdır.ilk görevim dolayısıyla 6 ayım orada geçti. limanı,daracık caddesi ve dik yamaç sokakları,yeşillikleri,köyleri,sıcak insanları ve o kömür kokulu atmosferi çok güzeldi.fırsat buldukça uğrar eski dostları görürüm.tüm Zonguldak'a tekrar selam.

Yer
zong/ereğli
@bülent tenikeci

çok tşk ler bülent kardeşim sanada buradan kucak dolusu ve kömür kokulu bol selamlar olsun yolun düşerse haber ver tanışalım ..sağlıklıkal..

Yer
kastamonu
@mehmet MORCU

sağolasın Mehmet abi, bakalım vizeleri verdik yorulduk.1-2 hafta içinde 2-3 gün izin alıp bizim sahilleri ve Zonguldak'ı ziyaret etmeyi düşünüyorum benim ybr ile.
siz Ereğli'deydiniz yanlış hatırlamıyorsam.davet ederseniz çayınızı içmeye gelirim tabiiki.hem Ereğliyi tekrar görmüş olurum ve o devasa limanınıda tabii.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Bence bu Zonguldak gezisini de bir MF organizasyonuna çevirebiliriz. Temel taşlarını artık Umut hocamdan bekliyorum. 2 günlük 1 gece konaklamalı bir gezi şeklinde.
Ne dersiniz?

Yukarı