Zonguldak'tan Selamlar

Yer
Zonguldak
Tüm motosiklet tutkunlarına merhaba... Adım Kerem, Zonguldak Merkez'de oturuyorum ama İstanbulluyum.Yamaha TDM 900 marka motosikletim var. Emniyet mensubuyum.İçinizdeki motosiklet aşkının ve rüzgarınızın hiç hız kesmemesi dileklerimle, saygılar...

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Aramıza hoşgeldin Kerem...Güzel dileklerin için teşekkür ederiz,bilmukabele...ZonguldaK'a sevgiler...Keyifli forumlar...

Yer
Zonguldak
Teşekkür ederim dostum, siteyi geç farkettim.Umarım keyifli zaman geçiririz.Kaliteli insanların olduğu site bulmak zor oluyor :( Siteyi bayağı bir dolaştım, çok beğendim.Sizlere de keyifli forumlar :)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Teşekkür ederim dostum, siteyi geç farkettim.Umarım keyifli zaman geçiririz.Kaliteli insanların olduğu site bulmak zor oluyor :( Siteyi bayağı bir dolaştım, çok beğendim.Sizlere de keyifli forumlar :)
Biz teşekkür ederiz...Güzel paylaşımlar ve gezilerde hep beraber olmak dileği ile...:)

Yer
BAŞKENT
Hoşgeldiniz.
Ekrem sesin soluğun çıkmıyo naaptın kaç kilometredesin? :)
Sınavlar vardı bu aralar onlarla ugrasıodum
Şehır ıcınde gunluk kendıme gezıler duzenlıorum butun magazaları falan gezecegım bu gıdısler :D Bide ankara sokaklarında kaybolmasam ıyı olacak da nese alışırız artık zamanla :D 300- 400 km arası falan yaptım şehır ıcı trafıgıne alıstım baya

Yukarı