ZS 200 GS hakkında fikriniz nedir.

Merhaba arkadaşlar

Umarım bu konudan bahsedilmemiştir daha önce. Bahsi geçti ise linki mesajın dev***** kopyalarsanız sevinirim. Kirlilik yarattığım için şimdiden özür dilerim.

Konuya gelecek olursak:

Ben motor kullanmaya yeni başlayacağım ve başlangıç için 125 veye 200 cc bir racing motor düşünüyorum. Pek çok yerde cbr 125 hakkında olumlu yazılar okudum ancak boyu uzun olanlara tavsiye edilmediğini gördüm. Benim boyun 1.80 e yakın, bundan dolayı biraz süpheye düştüm. Araştırırken birde zealsun ZS 200 GS gözüme çarptı. Çin malı olması dolayısıyla çok eleştirildiğini gördüm, birde yedek parça servis sıkıntısı gibi konulardan bahsediliyordu. Özellikle aramızda ZS 200 GS kullanıcı varsa makinasının olumlu ozellikleri ve ona yaşattığı sıkıntıları paylaşabilirmi?

Bu makina hakkında fikirlerinizi paylaşırmısınız arkadaşlar?

Çok teşekkürler
Ankaradan selamlar

Serkan Bulut

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
çinmalı almada nealırsan al demedi deme bende çinmalı motor biniyorum herşeyi sorunşimdi keske birazdaha verseydim honda yada yamaha alsaydım diyorum bunları satmasıda mesele yayokyere vereceksin yadabenimgibi nazikce bineceksin babalargününda memlekette babama yollamayı düsünüyorum açıkcası

Yukarı